אני אחראי לאמת בפרסומי. גם עוזי אחראי לקשקושיו ?
הוספת תגובה לדף  ההגדה לבית דגניה א' - בשלל טיעונים מופרכים נעזרו אדריכלי ההפרטה בדגניה א' כדי להצדיק את חברת הפערים שיצרו, אך לא היה מופרך (ומשעשע) כטיעון שגור
שם הכותב:  שיתופאי
נושא / כותרת  אני אחראי לאמת בפרסומי. גם עוזי אחראי לקשקושיו ?
תוכן ההודעה:  א. מי שמכנה את דברי "סיפורי פוגי" שלא יעלב אם אכנה את דבריו "קשקושים".
ב. לא הצלחתי להבין את הנקרא בדבריו של עוזי. קצרה בינתי: מה הקשר בין מה שסיפרתי מן הנעשה ב-2 מהקיבוצים לבין ההפלגה אל מחוזות פלסטרו-גבת וטבעול-לוחמי הגטאות ?
ג. לגבי "אמת בפרסום" -אני אחראי לאמת בפרסומי. האםנם עוזי בן צבי באמת אחראי לקביעותיו, להמראותיו לפסגות ידיעת-הכל, ולמסקנותיו חובקות-כל העולם ואשתו ? מסופקני. אם אני סוקר לאחור רבים מ"כל כתבי" ע.ב.צ., אני מוצא הרבה מאד פירכות, הטיות, טעויות וגזירת נגזרות מתוך מה שבכלל לא שייך. לא תמיד אני מוצא לנכון להגיב, מה שלא מוכיח שעוזי צודק ("שתקתי ולא עניתי, זה עדיין לא אומר שהוא צודק. זה רק אומר שאני מעדיף שלא להתייחס, כי חבל להשחית את זמני. חבל לי רק על פתאים שנופלים ברשת קורי-השטויות שטווה ע.ב.צ." !).
ד. הכל, למעט סיפורי פוגי של ע.ב.צ על עמיעד כמובן; עד שלא יבוא איש-עמיעד אחר ויפריך גם את סיפורי-עמיעד של האיש מדרום למנצ'וריה. אגב: לפחות לגבי ענין אחד כבר שמעתי מפי בעל/ת הדבר מעמיעד שלא היו דברים מעולם... ש.
העתקת קישור