7 כנסים איזוריים בנובמבר, עם מקסימום חברי קיבוצים
הוספת תגובה לדף  בוחרים בקללה? - במקום לחפש דרכים חדשות, טובות וצודקות יותר לקיים חברה המפרידה בין תרומה לתמורה - שופכים בתהליכי השינוי הקיבוציים את התינוק עם
שם הכותב:  דני
נושא / כותרת  7 כנסים איזוריים בנובמבר, עם מקסימום חברי קיבוצים
תוכן ההודעה:  בעיתון 'הקיבוץ' מ-27.10.05 בעמ'4 ("יש עתיד?", מאת קרני עם-עד),
מופיעה רשימת 7 הכנסים האיזוריים שמתוכננים לנובמבר ברחבי התנועה הקיבוצית. מטרתם: "להגיע לכמה שיותר חברי קיבוצים, ולאפשר להם ליטול חלק בעצוב דמותו של הקיבוץ בעתיד וסדר היום התנועתי".
מלבד כנס 1 (ב'גרנות'), יתקיימו כל שאר ה-6 בימי שני אחה"צ. ואלה מועדים והאזורים: 7.11 למגידו, גלבוע ויזרעאל (עם וולוולה). ב-14.11- בדרום וביהודה (גברי), ב-18.11 (יום שישי)ב'גרנות' (וולוולה). 12.11 ב'מטה אשר' (גברי), ובדרום ובערבה (וולוולה). ב-28.11 בעמקים (גברי), ובגליל העליון (וולוולה).
מנהל (!) אגף הרכזים ב'מטה' התק"צ, עמרי כנען, מארגן את הכנסים.
לא נכתבה השעה המדוייקת, ובעיקר - לא מקומו של כל כנס !
הראשון - בעוד 9 ימים בלבד. משום מה גם לא מצאתי איזכור ופרטים על הכנסים כאן ב'אתר הקיבוצים'. חשוב שכל מי שמרגיש ויודע שיש לו מה לתרום, בתוספת, בהדגשה או בהתנגדות ל'תקנות סווג הקיבוץ' בכלל, ולענין הערבות ההדדית בפרט (אלא אם כן זה כבר הפך נושא לא חשוב), יעשה את המאמץ להגיע ולנסות להשפיע. ביחוד נראה לי חשוב שאנשים שענין הפנסיונרים בקיבוצים, וענין הנכים (ח.מ.ד.), ובעלי המוגבלויות ('אהדה'), ושאר עניייהם של חברים המרגישים שייכים למה שמכונה 'אוכלוסיות חלשות' (מענ"ה), יגיעו לכנסים ב'הרכב מלא' ועם דברים סדורים. המזכירים מזמינים. מי לא יבוא ?

הכנסים באתר הקיבוצים
http://www.kibbutz.org.il/tnua/dover/051021_1.htm

העתקת קישור