סחה למהפכה 2007 - מחר הפגנה
הוספת תגובה לדף  אורוול בליאונרדו - גברי ברגיל מסביר בשפה אורווליאנית את נפלאות ההפרטה. על-פי שפה זו שכר דיפרנציאלי הוא "דרך חדשה של שותפות ושוויון". תגובה למא
שם הכותב:  משה שכביץ
דואר אלקטרוני  shechvitz@gmail.com
מקום מגורים:  אומץ, יש מצב
נושא / כותרת  סחה למהפכה 2007 - מחר הפגנה
תוכן ההודעה:  עובדות הקבלן של דואר ישראל יוצאות למאבק.
מחר הפגנה נגד חברות כוח אדם.
להלן מכתב שנשלח אלי, וקוראי הפורום מעמיעד ועד יטבתה מוזמנים

לכל תומכינו שלום רב,
אנו, עובדות הקבלן של דואר ישראל זוקפות קומה וממשיכות להיאבק על זכותנו הבסיסית והלגיטימית ושל רבים כמונו בארץ הזו -להתפרנס בכבוד.
איננו מבקשות צדקה אנו מבקשות צדק, אנו מבקשות כי לאחר יותר מעשר שנות עבודה קשה בשכר רעב בניגוד לכל חוקי העבודה, ייעשה עימנו צדק.

חברות כוח האדם הינן מפלצות שיצרו המעסיקים הציבוריים והפרטיים בכדי לעשוק את עובדיהם, לנתק את הקשר עם העובדים ולמנוע מהם להתאגד!!! חברת דואר ישראל משלמת בעבור שעת עבודה של כל אחת מאיתנו סך של כ-75 ש"ח כשבפועל אנו משתכרות לעיתים פחות משכר מינימום בשל "תקלות" ועיכובים שלא תלויים בנו. נמנעים מאיתנו כבר שנים תנאים סוציאליים בסיסיים כחוק ורובנו נאלצות לגדל משפחות, לעיתים בגפנו, עם שכר חודשי של 1800-3000 ש"ח!!

ביום רביעי, 7.3.07, בשעה 10:30 בבוקר, נגיע אל הסניפים המרכזיים של 'מעסיקנו על הנייר', חברות מנפאואר ותיגבור בתל אביב, נמחה נגד העושק המתמשך, ונפגין למען חיסול הפשע המאורגן שנקרא חברות כוח אדם.

בבקשה, בואו להפגין איתנו לחיסול העבדות בישראל :

10:30 - הפגנה מול חברת מנפאואר - דיזינגוף 133 ת"א

11:30 - הפגנה מול חברת תיגבור - קינג ג'ורג' 83 ת"א

לפרטים ניתן לפנות לאריאלה סער, נציגת העובדות, 054-4222338
העתקת קישור