האם גם כול האמריקאים טועים - לשומר חוק
הוספת תגובה לדף  אורוול בליאונרדו - גברי ברגיל מסביר בשפה אורווליאנית את נפלאות ההפרטה. על-פי שפה זו שכר דיפרנציאלי הוא "דרך חדשה של שותפות ושוויון". תגובה למא
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד סין
נושא / כותרת  האם גם כול האמריקאים טועים - לשומר חוק
תוכן ההודעה:  שומר חוק האלמוני משתמש בשמי שוב ושוב בטענה שאני טועה ומטעה בתום לב או לא בתום לב, לא ברור לי לחלוטין מה ההבדל בבחירת אלקטורט שמיצג את קיבוצי וחייב להצביע בהתאם לבחירת הקיבוץ לאחר שנערכה הצבעה בקלפי לבין בחירה ישירה, זהו נסיון לטעון שארה"ב אינה דמוקרטית בבחירת הנשיא, מה לעשות ורוב מצביעי ארה"ב בחרו באל גור אבל האלקטורט היה לפי מדינות ומספר האלקטורטים (אלה של פלורידה בזיוף כנראה) הכריעו לטובת בוש, אבל נעזוב את ארה"ב, תאמין לי שומרחוק אלמוני שאני יודע את התקנון על בוריו, יש עדיין הבדל גדול בין מזכירי התנועה שנבחרו במועצת התנועה על פי המנדט שקיבלו חברי הקיבוצים הנציגים (ממש כמו היום בוועידת תנובה) לבין ה"בחירות" ליו"ר או מרכז הזר"ש, בחירה שהתקיימה במזכירות הזר"ש ללא ייצוג אפילו ל 25 קיבוצי הזר"ש ומבלי לערוך הצבעה מקדימה בהם, אז אל תשווה את בחירתם של גברי וולוולה (כול אחד לחוד כמובן - ולצערי) ל"בחירתו" של אלישע שפירא.
שלא תבין לא נכון, אני חושב שאלישע הוא בהחלט ראוי לעמוד בראש הקומץ שנותר, אבל מדוע לא ליצור גוף של ממש, שבו חברים הקיבוצים השיתופיים מרצון ובשמחה, גוף שבוחר את היו"ר או המזכיר או המרכז בקלפיות בקיבוצים? גוף שמאפשר לחברים נוספים להתמודד על הזכות?
אז ש"ח, ניסית להטעות את הציבור דרך טעותי כביכול, אבל אל תשווה גוף לא דמוקרטי (המט"ש) לגוף דמוקרטי שמתנהג ככזה (התק"צ).
עוזי
העתקת קישור