ותודה לרונן על העידכונים הלא חשובים לדיונים כאן
הוספת תגובה לדף  איתקה שלנו - היכולת לחיות ולהגדיר את חיינו כרצוננו נמצאת בידינו. לנו היכולת להיות "קורבנותיו" של העולם, או שנוכל לעצב אותו לפי מידת רוחנו הכבי
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  ותודה לרונן על העידכונים הלא חשובים לדיונים כאן
תוכן ההודעה:  כמו ד"ר תרצה לוין על צחר והדיווחים שלו על ותיקי ניר עם, וחבר מרכז על שאלתו הארסית לרונן אודות איזה משפט, אצל שניהם הבלבול, הרוע והסטייה מן העיקר הם העיקר.

אם הכותב הוא אנונימי אז למה הוא אנונימי? מתלוננים, מתהפכים, אבל עם הוא 'גלוי', הסיפור שלו חשוב מדבריו, ומסייעים למתנגדי דבריו להיאחז בו, בסיפור האישי, כי אין להם נימוקים לגופם של דעתו כתיבתו.

אין לנו כאן שום צורך לחפור בסיפורי הכותבים, זה ממש לא מעניין, אין לנו אפשרות לבדוק אותם, לאמת אותם, ובכלל הביבליוגרפיה, במקרה הזה, רק עשויה להסיט מהדיון עצמו, כפי שאנו רואים כאן ע"י חבר מרכזן רבדים לא הסיפור אלא ה'שליח' שלו, רונן.

מושא, נושא ונשוא.
מי שזלזל בשיעורי עברית, מבוא ללוגיקה או בשיעורי 'הגינות' בסיסית, באמת איננו תורם ולו מיליגרם אחד לדיונים כאן, לידע ולדעה. גם לא יתרום במפגש חברים בעמיעד, בת"א או בטימבוקטו.

לומר "בחיים מתקיימים כנסים רבים"... "בועת האינטרנט" "יפגשו את המציאות" אלה ביטויים של זלזול והתנשאות אשר אינם טעונים שום הוכחה, כהרגלו של החבר מהימין.

תביא ולו כנס אחד, דיבורו ותוצאותיו של המתחדשים! תביא דוח, מי אמר מה? מה הוחלט מה הכיוון? איפה? הם סודיים? למה העיתונות אינה מדווחת עליהם?
מה תרומתם של 'עשרות' הכנסים האלה, אפשר לקרא את המקור? או ש"חזון כפר רופין": הוא המקור?
הגישה הזלזנית בכותבים כאן, ברצונם להיפגש, להטיח שיש עשרות כנסים כאלה... וממילא כאן ה"רמה" לא משהו...

בנושאי ה'חזון': הביאו שלושה, וגם לא ניתחת אותם לפי הבטחתך, אני התייחסתי לכל אחד מהם! למה אתה טוען שלא הייתה התייחסות בכלל?

הרמה כאן לא משהו, הכנס לא משהו, אנחנו בכלל לא משהו!? אז תשאר פה איתנו "חבר", אבל תפתח 'אתר מתחדש' במקביל, "לא-שווים". אני אשמח להתארח בו לכתוב שם מתחת ל(אין) מאמרים של המתחדשים, ואשתדל לא 'להוריד לכם את הרמה'.

שבת ושלום! זוהר

(ולמה נזכרתי בתגובה של דודו פלמה: "מתחדשים יש לי מעל האזניים!").
העתקת קישור