דודו - זמיר? אולי העורב של סין?
הוספת תגובה לדף  בין האני והאנחנו - צריך שהאנשים שלמדו לומר "אני" ומעוניינים עדיין בשיתוף, והאנשים שעוד אומרים "אנחנו" והם חפצי חיים של תנועה, ייצרו ביניהם איז
שם הכותב:  עוזי בן צבי
דואר אלקטרוני  uzi@global-report.com
מקום מגורים:  עמיעד - סין
נושא / כותרת  דודו - זמיר? אולי העורב של סין?
תוכן ההודעה:  היי דודו
דו שיח פורה כאן באתר בין המתחדשים לשיתופים קיים.
לפעמים על סכינים ולפעמים בניחותא על כוס קפה ובסיקוויט....
הדו שיח הזה נפרש על פי חודשים בין הפעילים ביותר בהם זוהר,ציפויירה הזקנה,דני,גוטמן, יאיר, קיפי, זמי, שיתופאי, פלג ואשכנזי ולא נשכח את עזרא דלומי בצד השיתופי, לחבר מרכזי, אב"ד, יזהר, ואנוכי, היחידים שמוכנים להרים את הדגל מהצד המתחדש.
מודה על האמת שמאמריך מהווים "משהו אחר" באווירת המאמרים כאן.
ברב שיח שהתפתח כאו, יש הרבה אמוציות, ברור לי לגמרי שהשיתופיים לחוצים, כול יום שעובר קיבוץ נוסף עובר מהפך, ואם שמעת על ההפרטה העמוקה במעגן מיכאל, אזי הכתובת על הקיר גם שם, ואם בארזים נפלה שלהבת, מה יגידו אזובי הקיר?
אז נכון שחלק מהשיתופניקים כאן ודווקא המיליטנטיים שבהם כמו אפרים מהמזרח, חבר פשוט וחבר משונה, יאיר, דלומי, שיתופאי, הם כאלה שנלכדו בקיבוצים מתחדשים בניגוד מוחלט לאופיים ולאמונתם.
כך שדו שיח, ודו שיח פורה לא היה חסר כאן, אבל, קצת קשה לנהל דו שיח אנונימי ברובו, שמגיע לקצה הסימטא ברגע שאתה מציע לכותב לשלוח לך אי מייל, כאשר זמי ידידי מגעש התחיל לגלגל את הפגישה של הפורום, הודיעו כאן אנשים כפלג וקיפי, שאם אני בא, הם לא באים, אני להבדיל מחברי אלה, אינני פוסל איש, ורואה בכול חבר קיבוץ שותף לאיזה מעשה שאני עושה כאן על האדמה הזו 57 שנים, אבל קל יותר לכנות אותי "חזיר קפיטליסטי" מאשר לנסות לסתור את דברי.
אז בקשר למפגש בעמיעד או כפר הנשיא, אנחנו בפריפריה של הפריפריה, אנחנו במועצה אזורית ג"ע המועצה המופרטת ביותר, ייתכן ואדבר עם דוברת המועצה מעמיעד שאולי נרים איזה דיון תחת המטריה של המועצה בשם "המתחדש לאן" כמובן שכלל חברי השיתופיים מהמועצה שלנו (נשארו כמה) מוזמנים להביא את עמדתם ואולי להציג דרך שיתופית להמשך הדרך.
אתה מוזמן, אם זה יהיה כשאני בארץ אשמח לקחת חלק.
רק נחת
עוזי עורב שחור נוצה ולבן שיער מסין הקפואה
העתקת קישור