לדודו פלמה - הצעה קונסטרוקטיבית
הוספת תגובה לדף  בין האני והאנחנו - צריך שהאנשים שלמדו לומר "אני" ומעוניינים עדיין בשיתוף, והאנשים שעוד אומרים "אנחנו" והם חפצי חיים של תנועה, ייצרו ביניהם איז
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  לדודו פלמה - הצעה קונסטרוקטיבית
תוכן ההודעה:  שלום דודו,

אני מניח שאתה קורא את טוקבקים כאן, כי שמתי לב שחלקם מהווים מקור השראה לרשימותיך.

זה טוב כי השילוב של הכתבות באתר והטקבקים יוצרים 'דיבור' מתשמשך. דיבור לא מסודר, בד"כ גם לא עקבי, לא מונחה, מן 'שיח' של אכפתניקים כאן, דוברים מכל הצבעים, הצורות והשמות... (כותבים המזכירים לי את הדמויות המוזרות והסימפטיות מ'מלחמת הכוכבים') ולפעמים יוצאים גם דברים טובים מתגובות.

היות ולא נענת להצעתי להתחיל כאן, באתר, את 'הדיון הנוקב' אותו הצעת ברשימתך האחרונה, אני מציע שתזמין חברים מקיבוצים מתחדשים (או בכלל) לקיבוץ שלך, למועדון, כמה עוגיות, קפה ותתחיל את ה'מעגל'.

הפגישה הראשונה תהיה ריאלית, עם אנשים ממשיים, ואז או שתמשיכו להיפגש פיזית או שתמשיכו באתר (בפורום?) או גם וגם וביניהם.

אני לומד מהיוזמה של זמי בן חורין, שבנושא אחר לגמרי הצליח לקבץ אנשים במועדון געש.
כמובן שמטרות המפגשים שונות, שם הנושא התקשורתי היה חשוב בעיניהם ובהתאם ליעדים שרצו להשיג, ואם כל ההבדלים בין שיח רגוע, נוקב ומתמשך ('לא תכליתי' כביכול בהתחלה), יש דימיון ברצון והצורך של חברים להפגש ולשוחח על מנת לקדם דברים.

לעצם העניין דודו, לדעתי יש לכם הרבה על מה לדבר, הרבה מה ללמוד אחד מהשני, ואני כצופה מהצד אהיה מעונין לקרא, מדי פעם דעות, עמדות, רעיונות וסיכומים על המפגשים שלכם, המתחדשים.

שבת שלום דודו, זוהר

נ.ב. ואני בטוח שגם עב"צ ירצה לקרא אותכם כאן.
העתקת קישור