אתה מקבל שכר דיפ' על שעות נוספות בפנטזיות והזיות?
הוספת תגובה לדף  לזייף חופש - ברור שקיבוצים וחברים זכאים לשנות ולהפריט את אורחות חייהם כשזה רצון הרוב. אבל לקשור זאת ל"חופש" זה לשאת את שם החופש לשווא
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  אתה מקבל שכר דיפ' על שעות נוספות בפנטזיות והזיות?
תוכן ההודעה:  כותב החבר: "ורק נזכיר שבתנובה, פלסאון, נטפים טבעול ושאר הכוכבים הזוהרים שלנו כבר מזמן משלמים שכר דיפרנציאלי לכל"
בלי להתבלבל, בלי לבדוק: פלאסון = מעגן מיכאל = שיתופי, נטפים = הגדול מבין ה-3 = חצרים = שיתופי, תנובה = אגש"ח (שמעת על מהלכי הפרטת תנובה, פירוקה ומכירתה לאייפקס 49%?), טבעול הצליחה ובגדול (לוחמי) הרבה ובלי קשר לפני שעברו להפרטה (בידיעות גייזי הודיע שהוא היה נגד ההפרטה, נגד! הפראייר עבד בהתנדבות!), הצליח כלכלית בהיותו שיתופי.

למה אתה חושב חבריקו שכאן, באינטרנט, האנשים הם בורים,חסרי דעת טמבלים או מה?

איך בדיוק נשמרת השותפות במתחדש יותר מאשר בחצרים או מעג' מיכ'? תפתח את הנושא.

עוד משפט השווה ציטוט ושווה מסגור, הנה מילה במילה (תג' 48): "את הכרתם העולמית ושלא לומר הלאומית קיבלו הקיבוצים שנים לאחר שקמו ועבדו בפרך בייבוש הביצות וכדומה"
קראתם?
באמת? על העליה השניה שמעת? מה ההבדל בינה הראשונה? מאיפה באו החלוצים, מה היה הרקע שלהם, כמה נשארו וכמה ולמה נשרו... מה עוש בשנות ה-20, מה זה ליל ה-20?

האם המשפט הבא מסביר את הפסקה הראשונה?:
"למעשה אנחנו בעיצומו של תהליך הבראה ורק אחריו תתרחש הפריחה" חצרים, מעג' מיכאל, לוחמי, איזה הבראה? איזה קריסה. מה הבלבול ביניהם?

ולפינלה: (ואני רק מצטט במדוייק):
"אך האם יש מישהו בזרם השיתופי שיכול לומר דבר כזה על הקיבוץ השיתופי?"

אתה יכול לספר את הפנטזיות שלך, את חוסר הידע, ואת הקשר ביניהם רק לארנון הלומד מתגובותיך המלומדות.

דודו פלמה! תציל אותנו!, תתחיל דיון רציני, דחוף!
העתקת קישור