מרחם יותר מאשר כועס
הוספת תגובה לדף  המלחמה היא על הקפיטאל - הניסיון להסיט את הקרב על עתיד הקיבוץ לכיוון אידיאולוגי הוא הסחת דעתו של החבר התמים. המלחמה האמיתית ב"קיבוצים המתחדשי
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  מרחם יותר מאשר כועס
תוכן ההודעה:  אני מאד עסוק בעבודה השיתופית שלי, ובכל זאת עם נושא 'שחקן החיזוק' והתפניתי לקרא ולכתוב משהו. חבריקו עבר את הגבול של ההגינות המינימאלית. מה אין לו מראה בבית?
לא כועס עליך, ולא שופט אנשים אלא על פי כתיבתם. נקודה. שחבריקו יביא את 'שחקני החיזוק' שלו ונראה, את מחשבת הניו-ביביסטית שלו בנושא ההפרטות, שהשחקנים שיעזרו לכתוב מה זה מתחדש, בתיאוריה, באידיואלוגיה ובפרקטיקה? שיצהיר כמה שילם ליועצים שכתבו לו את 'חוברת השינוי'? וכמה לוקח מהחבר בקיבוצו עבור ועדת השיוך שממנה משלמים לכל המאכערים שממתינים למהלך הבא במתחדשים (שיוך כזה-כאילו).
לא בעיה לכתוב חיובי על המתחדש?! (ולא רק שלילי על השיתופי) בבקשה שיקים אתר 'לא-שווים' וייוציא לאור את הגגי ההפרטות אם זה כל כך פשוט.
ושיש 170 מופרטים ו99.99999 מהאנושות בקפיטליזם, של הודו, בוליביה, סירי לנקה, דנפור, אנגליה, הפבלות של ברזיל, והאוליגרכים של רוסיה, הצמיחה של ארה'ב וניו אורליינס... (גם USA?) ושהעולם הולך ונעשה קטבי באופן מבהיל מיום ליום? אז מה?
שיביא מאמרים רציניים ונראה איזה עיתון יצטט ממנו (כמו nfc), בבקשה! נשמח לכתוב גם באתר 'לא-שווים' טקבקים. רק שיהיה כבר! או שעוסקים ברכילויות קטנוניות, או שמתווכחים על דרך, על ערך, הערבוביה בגופו של האיש ממש לא לעניין.
וחוץ מזה מה שלומך?
העתקת קישור