בין הצחוק לפטתי ועל שחקני החיזוק
הוספת תגובה לדף  המלחמה היא על הקפיטאל - הניסיון להסיט את הקרב על עתיד הקיבוץ לכיוון אידיאולוגי הוא הסחת דעתו של החבר התמים. המלחמה האמיתית ב"קיבוצים המתחדשי
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  בין הצחוק לפטתי ועל שחקני החיזוק
תוכן ההודעה:  אתה עולה על מוקש ועוד מחייך...
אני אגיד לך בפשטות מה ההבדל חבריקו בין שחקני החיזוק של המפריטים לשיתופיים.
המתחדשים משלמים מאות אלפי שקלים ליועצים, שהם 'שחקני החיזוק של ההנהלות המתחדשים', של 'מובילי השינוי' המרוויחים הישירים של ההפרטה. חפש תמיד את המניע האישי, את מסלול הכסף!
וכי בניגוד לזרם, אין מתנדבים אצלכם, הכל בתשלום, גם אלה שמעתיקים את חוברות השינוי ועוברים עם מרכולתם מקיבוץ לקיבוץ, וללא בושה עושים 'העתק הדבק' בקבלנות וגובים עשרות אלפי שקלים ויותר. גם עורכי הדין בנושאי השיוכים (התקועים), הפרצלאציות ועוד הבטחות על הקרח ל'הורשה, לביטחון'... אין דירות למכירה, למימוש ולהורשה! 'אז הוצאנו מאות אלפי שקלים על שיוך הדירות... אז טעינו כי המנהל, והרשויות ו... טעינו.. עכשיו תשלמו לנו מחדש בשביל לעשות שיוך פנימי, וירטואלי'. (קראת את רייכמן?).
בזרש הכל בהתנדבות, וראה זה פלא חבריקו, רמת המאמרים ב'שווים', רמת הדיון כאן באתר השיתופי לעומת הריק של ה'אין-חזון' ב'אין-אתר של מתחדשים'! ואתה יודע למה? ודאי שאתה יודע למה, כולם יודעים: כי בממד הערכי, האידיאלוגי אין למפריטים מה לכתוב! כי הגב האידיאלוגי שלו הוא הניו-ליברליזם (אני יודע, לדעתך אין אידיאלוגיות בכלל, עלאק!), וברמת הטכנית הכלכלית, מאות היועצים מארגנים כנסים על מנת לחתוך עוד ועוד קופונים מהמתחדשים.
ושוב בנושא ה'גב' או הבסיס הרעיוני, תביא ולו מאמר אחד ברמה בנושא ההפרטה, נתחיל ממאמר אחד, מכותב אחד שיהיה מעניין לקרא ולהתווכח איתו, אחד. נאדה, כלום, שקט. לא כאן, לא בעיתונים, כלום.
ומה הכי מרגיז אתכם, שהחברים השיתופיים, מנהלים המוצלחים שעובדים בכאין התנדבות בקיבוצם הם, מתגלים כהמוצלחים ללא גזילת הקופה המשותפת. עובדה.
לכן, תהיה יותר צנוע חבר מרכז. אסא כשר, ודני גוטווין, ועמירם כהן, ואבירמה גולן, ודניאל בן סימון, ורינו צרור, וגם רונן סנדר, ועוד הרבה טובים מה לעשות לא חברים אבל כואבים ואוהבים את הקיבוץ, ומהווים חלק במעגל הרחב, האידיאולוגי של הסוציאל דמוקרטיה, של אלה שרוצים עולם טוב, שווה וצודק יותק.
תביא שחקן חיזוק משלך, שיכתוב בהתנדבות בעד ההפרטה.
אני יודע, ואתה כבר תענה לי שלא צריך לכתוב, ש170 קיבוצים לא צריכים מאמרים וניתוחים אינטלקטואלים, עובדה, ממאמרים לא מתפרנסים! ואיפה החברים? ואם לא צריך לכתוב בכלל, והכל נעשה בשקט בשקט, וחיים בחטא החוק, ומנצלים את התקופה האפורה של ה'אין-סיווג', במעטפת השיתופית לתשלומים ולממ"י. בשקט, בצל.
אז למה אתה כותב כאן בכלל?. עוד ינדו אותך אנשי הצללים. הניו-אייג'.
העתקת קישור