אלי - הוכחות בבקשה - הוכחות
הוספת תגובה לדף  לזייף חופש - ברור שקיבוצים וחברים זכאים לשנות ולהפריט את אורחות חייהם כשזה רצון הרוב. אבל לקשור זאת ל"חופש" זה לשאת את שם החופש לשווא
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד - סין
נושא / כותרת  אלי - הוכחות בבקשה - הוכחות
תוכן ההודעה:  אלי, תהיה אתה אשר תהיה, ספק נא הוכחות לדבריך, הצג פעולות המנוגדות לחוק, ככול הידוע לי, מי שפועל כנגד החוק ניתן להגיש כנגדו תלונה במשטרה, איזה פקידים בדיוק פוגעים בך חבר הקיבוץ אלי, מי הם נושאי המשרות הציבוריות? מי זה מנהל את הקיבוץ בניגוד עניינים, הפרת אמונים וקבלת טובות הנאה? אתה יודע אלי, אלה דברים סופר חמורים, ולזרוק אותם כך לחלל העולם, זה מעשה שלא יעשה, אם היית חבר קיבוצי ואני הייתי אחד ממלאי המשרות, הייתי גורר אותך לבית המשפט, בתביעת דיבה שהיתה מרוקנת ממך את החשק להמשיך ולהפיץ דברי בלע, כשאתה מסתתר מאחורי IP עלום.
בכלל ישנם כאן לא מעטים המשמיצים ללא סוף וממציאים אוליגרכים עלומים השודדים את חברי הקיבוץ כול יום, פעמיים לפחות, מדוע אנחנו לא קוראים על כך בעתונים? קראנו על מעילת ענק בשפיים, קיבוץ שיתופי למופת, שם נגנבו מהחברים מיליונים, והמעילה בהזורע, קיבוץ שיתופי למופת, גם שם נגנבו לא מעט שקלים מכלל החברים, אבל הסיפורים כאן הם על שוד לאור היום של הקופה הציבורית, על עושק וגניבה, ותמה אני הכיצד מעשים שכאלה אינם מתגלגלים לעמודים הראשונים של דפי העתונים, ורק אזרחים השומרים על עילום שם מביאים כאן בלחש ואומרים:"לחברי קיבוץ תינתן אפשרות שווה להגן על עצמם מפני פקידים, נושאי משרות ציבוריות, המנהלים את קיבוצם תוך ניגוד עניינים, הפרת אמונים וקבלת טובות הנאה."
יש כאן סעיפים עליהם יושבים אנשים בכלא, אז אלי, יש לך אתגר, שלוף אחד מהם, תראה את פרצופו לאומה כולה, ולא תברבר לך ותמלמל מאחורי פרגודי הבמה.
עוזי
העתקת קישור