אינני שופט אף אחד עוזי
הוספת תגובה לדף  המלחמה היא על הקפיטאל - הניסיון להסיט את הקרב על עתיד הקיבוץ לכיוון אידיאולוגי הוא הסחת דעתו של החבר התמים. המלחמה האמיתית ב"קיבוצים המתחדשי
שם הכותב:  זוהר
נושא / כותרת  אינני שופט אף אחד עוזי
תוכן ההודעה:  מה הוא אומר?
שזה לא פילוסופיה (ערכים וכד') , שזה רק כסף?
קיצוץ הוצאות מביא להבראה, פיטורין (התייעלות), שתהיה הורדת המס פרוגרסיבי, שעניין השיוכים תקוע (ראה את ההצעות התנועה, ירון רייכמן על השיוך הפנימי, השיוך הוירטאולי, דגל השינוי!)
ראינו את הדרישות להורדת מסים, ואיתה הורדת בעליל של הרשת...
מה כאן לא נכון? כאשר התנועה יוזמת , ובצדק, כנסים על הפערים.
חבר דיווח לי על כנס גרנות שאיציק באדר וירון רייכמן (מהמחדשים) מכריזים שיש לנהוג על פי הסיווג, אין שיוך על פי 751, רק וירטואלי בלבד... ועו"ד מיכי דרורי מאשר ומביא שקפים בנושא הסיווג! וכולם מדגישים שלא להכנס לפלונטרים משפטיים בנושאים הללו, ובעיקר לנהוג על פי תקנות הסיווג, איפה סנדר טועה?
"בן כלאיים" הוא קורא למתחדש, so what? גם אתה עוזי טענת, במילים אחרות את אותו דבר. אפילו רייכמן ודרורי בקשו להצמד לתקנות, למודל היחיד שקיים על הנייר, מאיפה באה הדרישה הזאת, ודרישת הצנועה בנואש הפערים אם לא מהחשש לאבדן שליטה ומסוציאל דמוקרטיה להתדרדר לקפיטליזם חזירי? כנראה שהם יודעים למה להזהיר את החברים.
אינני שופט איש עוזי, אלא מנסה להבין ולשפוט את הרעיונות עוזי.
אתה יודע מה? על דרך השלילה: סנדר (כמו רייכמן ודרורי) יכול לסייע למתחדשים בשמירה על הנורמות שהם לקחו על עצמם על פי דרישות הסיווג. מציב תמרור אזהרה. אפשר לראות את זה ככה.
האתר של יואב יצחק הוא אתר טוב, ואני מופתע וגם שמח שהם לקחו את מאמרו.
העתקת קישור