מי בדיוק הרעשן? - לסנדר
הוספת תגובה לדף  המלחמה היא על הקפיטאל - הניסיון להסיט את הקרב על עתיד הקיבוץ לכיוון אידיאולוגי הוא הסחת דעתו של החבר התמים. המלחמה האמיתית ב"קיבוצים המתחדשי
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד - סין
נושא / כותרת  מי בדיוק הרעשן? - לסנדר
תוכן ההודעה:  מי בדיוק משנינו הוא הרעשן, יש פתגם ערבי שאומר שככל שהכלי ריק יותר ויש בו מעט הוא מרעיש יותר....
רונן, אתה מדבר על עובדות של שוד הקיבוץ על ידי מעטים, תוכיח בבקשה, תוכיח את דבריך, תסביר מדוע עדיף ששכיר ייקח את המשכורת הגבוהה החוצה מזה שחבר יקבל את אותה המשכורת וזו תוזרם למערכת וישולמו עליה מיסים פנימיים, כול הקישקוש הזה פרי התיאוריה שלך שהאולגירכים שודדים את הקיבוצים, ואני אומר לך רונן, הגעת מצוייד במסמכים לגעש? תוכיח בבקשה את טענותיך, בפורום של זמי ניתן להציג מסמכי PDF, ניתן להציג מסמכי WORD תראה לעם היושב בציון את השוד, בינתיים שוד בממדים של שפיים או הזורע עוד לא ראינו בקיבוץ משתנה כול שהוא, חובת ההוכחה עליך.
עניין אחר, אתה טוען שאמרתי שלא היו נפגעי שינוי, אני אמרתי? איך יכולתי לומר שטות שכזו? הרי ברור לחלוטין שבכול שינוי יש "נפגעי שינוי" צריך להיות די טמבל לומר דבר כזה, ואני אולי רעשן אבל טמבל?
השאלה היא כמה "שמחי שינוי" ישנם, כמה אלפים יש כאלה, כמה זה באחוזים, האם ישנם 90% "שמחי שינוי" לעומת 10% נפגעי שינוי? האם גם אז השינוי היה טעות?
לסיכום, רונן, מהמקום בו אתה נמצא, קשה לך לבקר אותי, אני המשלם מיסי לקיבוץ במלואם, אני חבר הקיבוץ, מתפלא תמיד על מידת החוצפה שלך להטיף לנו מוסר, ועוד לקרוא לנו, חברי הקיבוצים, רעשנים, אבל כנראה שעדיין לא תמו המילים שייכתבו כאן, אני גאה להיות רעשן מחד, וחבר קיבוץ מאידך, מה היא גאוותך שלך רונן סנדר?
העתקת קישור