תתפרקו בבקשה - כולם - למען שלוות רוחו ....
הוספת תגובה לדף  אבירי המסר הכפול - בעוד התנועה מצהירה על מלחמתה בפערים, ממשיכים פעיליה, במימון המס התנועתי, לדחוף עוד ועוד קיבוצים אל עבר הלא-קיבוץ
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד - סין
נושא / כותרת  תתפרקו בבקשה - כולם - למען שלוות רוחו ....
תוכן ההודעה:  תתפרקו בבקשה כולם ומייד, כך דורש האלמוני המכנה עצמו שיתופאי, שמאז שחזר מהמועצה הוא קצת לא מחובר לעובדות, הנה משהו שכתבתי בעקבות דברים שכתב בפורום:

יש לנו חבר נכבד בפורום שכותב גם כאן מעת לעת, שמו שיתופאי, לפני שבוע חזר ממועצת התנועה וגילה לנו שישנם רק 3-5 קיבוצים מתחדשים, ובעצם כול הסיפורים על 200 קיבוצים שעברו שינוי הם בוקי שריקי, מייד רץ לפורום לספר בשמחה שזה המצב, מתחדשים יוק, שיתופיים IN, אפילו זמי שהוא בחור שלו בדרך כלל נדלק מהשטויות, כתב כמה מילות תוכחה לאיש אבל זה לא עזר, אגב קיבוצו שלו של שיתופאי, מתחדש, אבל הוא בת יענה? מה רע בזה?
עכשיו באיזה משהו שכתבתי ציינתי שיש כמאה קיבוצים שהתחילו תהליכי שיוך, זה הקפיץ את שיתופאי לשמיים והוא כותב בפורום, לא פחות ולא יותר:"....100 קיבוצים נמצאים בשלבים שונים של הליך "שיוך" דירות? תוכיח, עב"צ! ולא, תכריח אותי לכתוב דברים על עיסוקה של אחותך (יש לך בכלל? אם יש אז על בניך)....שיתופאי."
מודה ומתוודה, נבהלתי נורא, האיש מאיים עלי ועל אחיותיי (שאיין לי) על בניי (שאין לי), ואני כולי חיל ורעדה, מצהיר בזאת למען תישמר שפיות דעתו של שיתופאי דנן: " אין אף קיבוץ המטפל בשיוך, הכול אורבע פרח, המטה לשיוך דירות של התנועה הוא מטה למשחקי שש בש בכלל, כמו כן הנני להצהיר שכול 256 הקיבוצים הם שיתופיים וכולם ממש כולם, לא עשו כול צעד לכיוון שכר דיפרנציאלי, כול השמועות בדבר מהלכי שיוך או שינוי הן שמועות בלבד, שיתופאי יקר, לך לישון ותראה שבבוקר הכול היה חלום רע, קיבוצך אינו משתנה, הוא שיתופי כמו פעם, הגבינה והריבה חופשי בחדר האוכל, וכול הוותיקים מהלכים מאושרים בדרך לעבודה.
אני מודה שמאז שהמצרים ניסו להרוג אותי, ואחר כך הלבנונים, הגעתי למסקנה שעדיף להיות שפן, מה אני אקח סיכון עם שיתופאי? ועוד שהוא מתעצבן? אז ממש למה לריב, "אין מצב" וזהו ובא לישראל גואל, כמה פשוט.....
עוזי
העתקת קישור