וראש-פינה תצרף את עמיעד כהרחבה הקהילתית שלה
הוספת תגובה לדף  אבירי המסר הכפול - בעוד התנועה מצהירה על מלחמתה בפערים, ממשיכים פעיליה, במימון המס התנועתי, לדחוף עוד ועוד קיבוצים אל עבר הלא-קיבוץ
שם הכותב:  מפוכח
נושא / כותרת  וראש-פינה תצרף את עמיעד כהרחבה הקהילתית שלה
תוכן ההודעה:  אם כמו בכמה וכמה קיבוצים כבר מראה ספירת החברים, התושבים ותושבי ההרחבה, שהראשונים הם מיעוט, מה איכפת למשל לתושבי 'עמיעד' שהמועצה המקומית 'ראש-פינה' תספח אותם לתחום-השיפוט' שלה כ'הרחבה קהילתית/בעבר קיבוצית' ? כמי שמתהדר כל הזמן בראייה למרחוק, ביצירתיות ובשינויים ש'דחף' ב'עמיעד' - זאת הצעתי לעוזי בן-צבי.
כך גם תוכל 'משמרות' להיות לשכונה משכונות פרדס-חנה/כרכור (משפחת חגי, מה דעתכם ?); גליל-ים תצטרף כ'ועד-שכונה' לעיריית הרצליה (ואריק רייכמן, לאחר שיצא פנסיה בקרוב מ'תנובה' - כ'מוכתר השכונה'); רמת-רחל ל'מינהל השכונות' בירושלים (דרומולביץ, הנה תפקיד כמידותיך); 'אילות' תוגדר כ'שכונת הצפון' או 'שכונת רודד' של אילת (אריה ברנשטיין יאהב להיות יו"ר השכונה); ו'סער' תהפוך להיות 'נהריה-מזרח'.
ורק 40-50 הקיבוצים (לפי מניינם של ע.ב.צ. ו'חבר מהמרכז') שיוותרו בארץ, יארגנו את עצמם מחדש בתנועה הקיבוצית החדשה (כמו 'ההסתדרות החדשה'), או ה'רביזיוניסטית' (כמו הצה"ר, שבזמנו נולד מתוך הקריאה: "יה, ברעכען !"). מ.
העתקת קישור