לחבר מהמרכז (ת.9:אנחנו הרוב) שלא קרא מה שנכתב לע.ב
הוספת תגובה לדף  אבירי המסר הכפול - בעוד התנועה מצהירה על מלחמתה בפערים, ממשיכים פעיליה, במימון המס התנועתי, לדחוף עוד ועוד קיבוצים אל עבר הלא-קיבוץ
שם הכותב:  שיתופאי
נושא / כותרת  לחבר מהמרכז (ת.9:אנחנו הרוב) שלא קרא מה שנכתב לע.ב
תוכן ההודעה:  כבר כמה פעמים נכתב בתגובה למספרים שעוזי בן-צבי 'זורק לזירה', שהם יותר 'משאלת-לב' מעובדות לאשורן. כך גם המספר 200 ששוב הצגת גם אתה כאן בפומבי, כאילו הוא אמת לאמיתה. אז, מכיוון שאינך קורא מה שנכתב לעוזי, או מתעלם מכך"-
1. רק בשבוע שעבר באופן פומבי נמסר המספר האמיתי, שמי שמוסמך להפריכו שמע ולא הפריך: עד כה רק 3 או מקסימום 5 קיבוצים הפכו להיות 'מתחדשים' כמו שצריך וכמו שנקבע והוחלט !
2. כל קיבוץ הנוהג בפועל שלא לפי מה שמתחייב מן ההסכם עליו חתומים חבריו (קרי: תקנונו) - עובר עבירה ועלול להיות נתבע.
3. כמו שכתב כאן 'שומר חוק' קודם: אם פגעו ומעלו מי שנבחרו 'לשמור את החותם' באמון שבוחריהם נתנו בהם - עליהם להחזיר את ה'מנדאט' וה'חותם' לריבון (החברים).
4. אם בקרב אותן קבוצות-אנשים בהן מדובר (כאמור - 197 עד 195 מכלל 257 הכלולות ב'תנועה הקיבוצית') כבר אין האמון הבסיסי ההכרחי והדרוש לקיום מינימום של חיים ביחד ובשיתוף כלשהו - מוטב שיפרדו, ויתפרקו ביושר ובכנות מן ה'כותרת' המעושה והמשקרת המתנוססת מעליהם: 'קיבוץ'! ויפה שעה אחת קודם.
5. לרשות-החוק המתאימה - רשם האגודות השיתופיות - עלינו, הקיבוצניקים שנותרו לפליטה, לפנות כדי שיעשה את המוטל עליו על-פי סמכותו שבחוק. הארכה שניתנה לנו לעשיית ההתאמות ולהסתגלות על-ידנו ל'תקנות הסווג' החדשות, נסתיימה ב-19 ביולי 2006 !
6. בעקבות דבריו שהשמיע יותר מפעם אחת מזכיר התק"צ וולוולה, (ולאחרונה שוב ב'שדה-נחמיה' וב'כפר-סאלד) - מן הסתם הוא לא ימעל באמון שבוחריו (גם אני !) נתנו בו, ויפנה בקרוב מאד ל'רשם', כדי שיעשה את מלאכתו כראוי, ואת תוארו ימלא בתוכן המתבקש, שלשם עשייתו בין היתר הוא מונה ! ש.
העתקת קישור