גילית את אמריקה עכשיו לפתע, בן נחום?
הוספת תגובה לדף  אבירי המסר הכפול - בעוד התנועה מצהירה על מלחמתה בפערים, ממשיכים פעיליה, במימון המס התנועתי, לדחוף עוד ועוד קיבוצים אל עבר הלא-קיבוץ
שם הכותב:  חבר פשוט
מקום מגורים:  תנועה בוגדנית
נושא / כותרת  גילית את אמריקה עכשיו לפתע, בן נחום?
תוכן ההודעה:  התנועה ופעיליה בגדו בערכי התנועה הקיבוצית ובגדו בחברים השיתופיים.
אז מה חדש בזה, בן נחום, זה קורה כבר עשרים שנה !
עכשיו הם מוסיפים חטא על פשע כאשר אינם מאפשרים יצירת מנגנון אפקטיבי כלשהוא אליו יוכל החבר הנפגע לבוא בטענות. איך אמרה לי חברה בקיבוץ מופרט בעמק- היינו אנשים , עכשיו,אחרי השינוי, אנחנו מיספרים.
הכוונה היא לכל אותם מקבלי שכר מינימום בקיבוץ, לא אלה הלא עובדים, לא הפרזיטים האיומים חלילה וחס, אלא חברים העובדים במקומות העבודה הלא יוקרתיים, אותם תמחרה החברה החיצונית שבאה לתמחר, רק בשכר מינימום.זה כולל, אגב, מטפלות בחינוך, אותו חינוך עליו אמר מזכיר התנועה גברי בר גיל כי הוא חלק מהערכים שלנו,לכן העוסקים בו מקבלים על פי סולם שאינו זהה למה שמקבלים במשק הישראלי בכלל, אלא הוא מבטא ערכים שלנו ואת החשיבות שאנו מייחסים לנושאים כמו חינוך..
שכר מינימום, זוהי החשיבות שאנו מייחסים לחינוך ולעוסקים בו, מסתבר.אגב, היכן הוא מזכיר התנועה השני, זה שהודיע שהזרם השיתופי הוא המצפן או אולי היה זה המצפון, כבר לא זוכר בדיוק.. אולי מישהו שם לב ויכול לספר לנו איך מתבטאת פעילותו למען שינוי דרכה של התנועה?
העתקת קישור