שוב מגלה לנו אלישע מי זה ההרוב....
הוספת תגובה לדף  בחירה גורלית - על התנועה הקיבוצית להחליט האם היא ממשיכה "לשחק על מגרש הקומבינות" כסקטור קטן הזוכה לפירורים, או שהיא חוברת לקואליציה חדשה, שתא
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  סין אך עמיעד
נושא / כותרת  שוב מגלה לנו אלישע מי זה ההרוב....
תוכן ההודעה:  אלישע איש עין השופט, יו"ר המט"ש יודע בוודאות מוחלטת ש:"רובו של הציבור מאס ב"קפיטליזם החזירי" והוא רוצה "מדינת רווחה" מתוקנת. בעניין זה האליטות הכלכליות והפקידות הבכירה אינן משקפות את רחשי לב הציבור ובוודאי שלא את טובתו".
כדרכם בקודש של מנהיגים בגרוש הוא יודע מה ה"רוב" רוצה, עוד לא שמעתי "מנהיג" שלא מדבר בשם הרוב, גם ליברמן מדבר בשם הרוב, ואם עושים מישאל ובדיקה לעומק, מי סוחף אחריו יותר את ה"עם" אלישע והבשורה החברתית שלו או ליברמן עם הבשורה הפשיסטית שלו, תתפלאו לראות שליברמן סוחף יותר.
המפלגה שחרטה על דגלה, לפחות במצעה את כול ההערכים עליהם מדבר אלישע, היא יחד-מר"ץ, כפי שניתן לראות המפלגה סחפה את "רוב התושבים בישראל שמאסו בקפיטליזם החזירי",וכמה ח"כים יצאו מהרוב הזה? אז אלישע, במקום ללחום בביתך פנימה, ולנסות לפתור את הבעיה של ה"קפיטליזם החזירי" בקרב המט"ש והמהת"חש, במקום לשכנע את המזכירים לקבל לפגישה את פורום געש, יותר פשוט לייסד מפלגה חדשה, כוח פוליטי חדש, להשחיל עוד מפלגה לשלל המפלגות הסוציאל דמוקרטיות (כאילו) במדינה, משהו יותר יפה ומבריק מהעבודה, יותר צודק מיחד-מר"ץ, יותר קומוניסטי מרק"ח ויותר הזוי אולי מ"עלה ירוק".
במדינה שהקולות העולים מטהרן הם לחסלה, קפיטליסטים וסוציאליסטים, ללא הבדל דת וגזע וצבע, כשהחיזבאללה חמוש עד השיניים מצפון, החמאס מדרום, סוריה בצפון מזרח עם אלפי סקאדים, כשהצבא שלנו מעורער כולו אחרי מלחמה כושלת, מה שדרוש לנו בהחלט זה מפלגה חדשה, שתקרא לצדק חברתי ולחלוקה מידתית של ההון במדינה, מייד יתפשטו הפישמנים והאריסונים, הלבייבים והגאידמקים מהמיליארדים שלהם ויעבירו אותם בחיוך של "תעשו לי טובה רק תקחו אותם ממני, הם מעצבנים אותי"... אז קם לו אלישע בבוקר, מצחצח שינים ומתלבש, ובדרכו למפעל עולה רעיון מדהים בראשו, בינגו...יש לי פתרון לכול מצוקות העתים, מפלגה סוציאליסטית, חלוקתית חדשה...
יש אחת כזאת רק תצטרף, שמה "הקשת המזרחית", היא חרטה על דגלה לחלק את כול נכסי המדינה בצורה של "צדק חלוקתי" תחבור אליהם, למה לך להתאמץ?
עוזי
העתקת קישור