נקמתם המתוקה של הברברים - לרפי אשכנזי
הוספת תגובה לדף  אף מילה על שיתופי - על מיסוד וספונטאניות * על זכויות וחובות * על משפחה פנימית וחיצונית * ועל תולדות הברבריות
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד - סין
נושא / כותרת  נקמתם המתוקה של הברברים - לרפי אשכנזי
תוכן ההודעה:  סו"ס נמצא הכינוי הראוי למי שרואה במשנים
"מהרסים" זה לא מספיק חזק, עכשיו רבותי, אתם "ברברים" בבקשה מפי האיש:"הברברים הם לא רק מושג היסטורי הם קיימים ומסתובבים בינינו" אתם הברברים כמו נגיף, בבקשה:"הם מחכים להזדמנות
שהיריב יגלה חולשה ואז פולשים אליו. על פי רוב הם מצליחים, אבל לא לאורך זמן" למה? לקחתם בטח אנטיביוטיקה, אתם רבותי משקמי הקיבוצים לעשרות אתם לא יודעים שאתם הברברים שכבשו את אירופה:" ... הם לא הצטיינו במאום למעט בלחימה, בניידות גבוהה, באכזריות ובהרס. הם לא ידעו קרוא וכתוב ולא הותירו מאחוריהם שום יצירות הגות ואמנות. הם לא סללו ולא בנו, רק הרס והרס. עם הכיבוש שקע"-...הקיבוץ לימי הביניים החשוכים - עב"צ -אם זה לא די אז:" ... להמשיך הלאה בהתפתחות שנפסקה בכוח האלימות והחרב. הברברים קיימים כל הזמן והם מחכים להזדמנות של החלשות המערכת"... עכשיו רבותי הקיבוצניקים חכו לרנסנס, קוראים לו "שמש העמים" והוא מגן שמואל, אבל אל תדאגו רבותי כי:"ייקח הרבה זמן, כוח וסבלנות כדי לשקם את ההרס"
הבנתם את זה?
ורפי דנן, לא אמר שום מילה על שיתופי...לא אמרת? מה זה?:"אחד משלל הקשיים של הקיבוץ בעת הנוכחית לא קשור כלל לחיי השיתוף" אההה סליחה זה לא שיתוף, והוועדות זה לא קיבוץ שיתופי, והתקנון זה לא קיבוץ שיתופי, ובכלל החבר אשכנזי, למה הגוף הזה כ"כ נחלש? למה הוא נותן ל"ברברים" להכנס ולהרוס?
כבר בכתבתו הקודמת מתגלה החבר אשכנזי כמלא בשנאה תהומית למי שלצערו לא חושב כמוהו, אבל הפעם הוא מתעלה, ומשווה את החברים המובילים את הקיבוצים המשתנים ל"ברברים" כמובן מבלי להזכיר אותם ולו במילה אחת, מה הוא צריך דיבה?
אבל כמה רעל יש באיש אחד? ולמה דווקא כאן, ועוד אחרי כנס הפורום בגעש, כנראה שאין גבול למה שניתן להעלות על הכתב, תתפלא אגב החבר אשכנזי, תבוא ותגלה כמה הוגי דעות ואנשי רוח, יודעי ספר הנמצאים בצד של הברברים.
העליבות במיטבה
עוזי
העתקת קישור