אג'נדה מוסכמת לכנס געש - לציפוירה
הוספת תגובה לדף  טבע האדם כתירוץ כושל - הנימוקים הקושרים את הצורך בהפרטת הקיבוץ לאסכולות העוסקות בטבע האדם הם שדופים ועלובים
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד - סין
נושא / כותרת  אג'נדה מוסכמת לכנס געש - לציפוירה
תוכן ההודעה:  ציפוירה
אני הרי מדבר עם ידידי זמי לא מעט, בסקייפ, ובאי מיילים, חשבתי לא מעט האם טוב נעשה ונכתוב אג'נדה כלשהי ששמי יתנוסס עליה, והחלטנו שלא, רא כמה דורשי טובתי, ממש מאושרים מהידיעה שאינני מגיע, אז למה ומדוע שאסבך להם את החיים? אני אישית חושב שאם הכנס הזה כשיואל מהרשק מקמב"ץ אותו כיו"ר וזמי מגיש את הקפה והעוגיות, יצליח להגיע להחלטה משותפת אחת ויחידה, להגיש בג"ץ בתביעה שבג"ץ יורה לרשם לכפות את תקנון הקיבוץ, או לחליפין את תקנות האגודה החדשות (שהן לא ממש מעניינות את השיתופניקים, אלה את המתחדשים שלא ממש יהיו מיוצגים שם) על כלל הקיבוצים.
מה יקרה בבג"צ? אומנם כדור הבדולח בתיקון אצל צביקה במוסך אבל אני נוטה לחשוב שהבג"צ בקרב עמו הוא יושב,וסביר להניח שיורה לרשם לתקן במיידי את התקנונים בקיבוצים ולהתאים אותם למצב הקיים ולתקנות האגודה שנחתמו על ידי השר.
תקוותם של חברים כמו קיפי, יגאל חן ואחרים, שהבג"צ יורה בצו "עשה" לכול הקיבוצים לחזור אחורה ולהחזיר עטרה ליושנה, ובכן, אולי אין לי מושג במשפטים (אינני עו"ד רק שופט כדורעף) אבל כך נראה לי, זה לא יקרה, למה? כי "אין מטילין תקנה..." וגו'.
לכן ציפוירה היקרה מקיבוצך הפועם שיתוף בחדווה, אני מקווה שאת וחברים נוספים יגיעו מגעש לספר על ההצלחה והדרך, ושיוכלו החברים שיגיעו לגעש, מקצוות היאוש של בטרם שינוי וכאלה ממש אחריו, לשמוע שיש גם אפשרויות אחרות.
שוב, לא כדאי להתפזר, אם כולם יקטרו שם, החלטה כבר לא תצא מהכנס.
עוזי
העתקת קישור