החזון שלי מוישה - שווה מחשבה - לא כמו החזון שלך
הוספת תגובה לדף  טבע האדם כתירוץ כושל - הנימוקים הקושרים את הצורך בהפרטת הקיבוץ לאסכולות העוסקות בטבע האדם הם שדופים ועלובים
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד סין
נושא / כותרת  החזון שלי מוישה - שווה מחשבה - לא כמו החזון שלך
תוכן ההודעה:  מוישה בניגוד לך שמתחיל לגדל פאות ולחזור בתשובה, אני מאמין רק בדבר אחד, בחינוך, תבוא לסין ותראה מה משקיעים כאן בחינוך, ולמה מדינת ישראל בבירא עמיקתא וסין באיגרא ראמה, חינוך מוישה חינוך, לא ברברת ופקידות ממשלתית חינוך, כשיש ילד אחד למשפחה, נותנים לו את כול מה שיש, וכול מה שיש זה חינוך, ובתי ספר משוכללים, וכיתות לא עם 50 ילד, ומשמעת בבית ספר, ולא צרך לחפש סכינים וסמים אצל הילדים כי אין, חינות מוישה, לא בן גוריון, רק חינוך.
מורה מצויין איננו פקיד עם לשון שמדביק בולים, לך למדינות המתקדמות ותראה שירותים ממשלתיים עם מינימום עובדים, תראה גם שרים שנוסעים באופנים לעבודה, אבל פיטורים מהמערך הממשלתי הם ברכה למדינה, עובדי ממשלה מיותרים הם אסון, לא לעצמם מוישה, לך, אתה הרי בדרך לחזרה בתשובה, לידיעתך, מערך הכשרות הכפולה והמשולשת בישראל, מעסיק בארץ ובחו"ל אלפים רבים, מעלה את מחירי המזון ועוד בישראל ב 20%, אז מי בעצם גורם להגברת העוני? שכר המינימום או מערך הכשרות, לא צריך גאון גדול בכדי להבין.
כן מוישה אני בעד פיטורין של עובדים לא יעילים, עובדים מיותרים ומורים שלא יודעים ללמד, ואני בעד גיוס עובדים טובים, לא בהכרח זולים, אלה שהתפוקה מהם גבוהה ואז הם יוצאים בעצם זולים מעובדים זולים ולא יעילים.
אבל מה אני מקשקש לך בקומקום, אתה מרחף על איזה ענן, מעניין אותך החינוך? מעניין אותך שכולם יהיו מועסקים במדינת אפס אבטלה, רעיון נפלא מוישה, ספר אותו לפלשתינאים, גרים לא רחוק מכאן, היחידים שיש להם תעסוקה מלאה שם זה הקברנים.
עוזי
העתקת קישור