מצפה לגדלות נפש וסלחנות
הוספת תגובה לדף  טבע האדם כתירוץ כושל - הנימוקים הקושרים את הצורך בהפרטת הקיבוץ לאסכולות העוסקות בטבע האדם הם שדופים ועלובים
שם הכותב:  ארנון אבני
מקום מגורים:  נירים
נושא / כותרת  מצפה לגדלות נפש וסלחנות
תוכן ההודעה:  קצת מביך אבל...
תראי ציפורה, כדי לכתוב "מסכים" במקום "מסכימה" היית צריכה גם לפקשש ה' וגם להחליף מ' ב- ם' סופית. זו טעות שעושה מי שחושב על "מסכים". נראה לך שאישה חושבת ככה?
כאשר אמרתי שאני מכבד את התהליך שעברת - התכוונתי לשינוי המין, שמעתי שזה לא קל. לזה גם התכוונתי כאשר הרהרתי על זיופי אורגזמה, כי אם מה שקורה כאן זה זיוף - הרי שנפתחו בפנייך אפשרויות רבות... אל תכעסי, דאחקה קטנה של אנשים שקוראים רק עיתונים. קטן עלייך.
אני מרגיש שבלוטות העלבון שלך שוב תופסות גודש מיותר, ולפני שבא ה"אבני לא 2", אני מבקש ממך שתחזרי למכתבייך שנכתבו אלי או עלי. נסי לרגע לגייס את נסיונך הספרותי העשיר וחפשי את ההתנשאות. את כל הניסיונות להוכיח לי כמה אני קטן ליד הררי החוכמה והתרבות שניחנת בהם. שימי את עצמך לרגע במעמדי: קטן, ניקלה וצר מוח. את חושבת שאני אוהב שמזכירים לי את זה כל הזמן... גם ככה כואב לי.
אני מקבל את עצותייך באשר לכל הדרכים האפשריות להשיג חוכמה ודעת, אין לי נכדים וחניכים אבל אמצא כבר מישהו לשוחח איתו. את ודאי מבינה שלאנשים כמוני אין "חוש דדוקטיבי", ומאיפה יהיה לי, אנשים כמוני מבינים רק באורגזמות והקאות.
ובכלל, מהרשימה הארוכה של כל אלה שאינך לומדת מהם (לפחות מהמילים שאני מבין) אני מסיק מיד שאת יודעת עם מי יש לך עסק ואפשר לצפות לקצת גדלות נפש וסלחנות.
נוחי (צהרים) על משכבך בשלום.
העתקת קישור