אוי ציפורה 2...
הוספת תגובה לדף  טבע האדם כתירוץ כושל - הנימוקים הקושרים את הצורך בהפרטת הקיבוץ לאסכולות העוסקות בטבע האדם הם שדופים ועלובים
שם הכותב:  ארנון אבני
מקום מגורים:  נירים
נושא / כותרת  אוי ציפורה 2...
תוכן ההודעה:  אוי ציפורה... קודם כל תסתכלי מאמרך הקודם. לא הקפדת ונפלט לך הציפור ככה זה כשלא סוגרים את הריצ'רץ' ("אני מסכים" במקום "אני מסכימה". אני מקווה שאתה לא מתפתה גם לזייף אורגזמות...)
תשמעי (אני מכבד את התהליך שעברת), שלושה רבעים מהמאמר המלומד שלך עוסקים בנסיון להפגין את עליונותך האינטלקטואלית. גם אם תקיאי כאן את כל הספרים שקראת, ואין לי ספק שזה יותר ממה שאני קראתי,זה לא ישנה את העובדה שלא למדת מהם מספיק, זה רק מקטין אותך. כי מה תעשי אם אחרי כל הגאונות הזו את לא מצליחה לחבר שלוש פיסקאות תקפות ולא להבין כמה עובדות חיים פשוטות שכל בר דעת רואה לנגד עיניו, אפילו קריקטוריסט.
תשמעי סיפור (טוב, את בטח קראת אותו אבל בשביל שאר הקוראים). אישה אחת באה לרב וביקשה את עזרתו בהחזרת בעלה שנעלם. הרב נבר בספרים ופסק: אל דאגה, הוא יחזור. בדרך החוצה פגשה האישה בגבאי וסיפרה לו על מה שהיה. הגבאי הניח יד על כתפה ואמר לצערי אני חייב להגיד לך - הוא לא יחזור. חזרה ההיא אל הרב ועשתה סצינה. בערב תפס הרב את הגבאי ונזף בו על שסתר את דבריו. אמר לו הגבאי: עם כל הכבוד, אתה הרב, הסתכלת בספרים, אני הבטתי באישה.
את מבינה ציפורה, יש דברים שלא צריך בשבילם כזו רשימה ביבליוגראפית מספיק להסתכל על התנועה הקיבוצית בעיניים פקוחות.
שמחתי להיפגש שוב.
העתקת קישור