מה אומר בנימין נתניהו על 4.000 ש"ח נטו לחודש
הוספת תגובה לדף  עיין ערך: מתחדש - ניסיון להבין לאן מובילים תהליכי ההפרטה את הקיבוץ וכיצד ייראה "הקיבוץ המתחדש" בעוד עשור או שניים
שם הכותב:  משה שכביץ
דואר אלקטרוני  shechvitz@gmail.com
מקום מגורים:  יש מצב, קבוץ משמרות
נושא / כותרת  מה אומר בנימין נתניהו על 4.000 ש"ח נטו לחודש
תוכן ההודעה:  בראיון ארוך שהתפרסם במוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות, שואל המראיין גדי בלום את בנימין נתניהו "מה מקבל ראש ממשלה שעוזב את תפקידו?" עונה בנימין נתניהו: "קבלתי בערך 1.000 דולר אחרי מס משהו כזה. רעייתי שרה הרוויחה עוד כ- 2.000 שקל כפסיכולוגית בשרות הציבורי".
"מזה התפרנסתם?" שואל גדי בלום.
עונה בנימין נתניהו: "מזה הבנתי שאני חייב לעבוד מהר מאוד. זה לא היה כל כך פשוט , רחוק מזה. שרה ואני ניהלנו שיחות על עתידנו, מה נעשה?... ( כאן אני מקצר קצת. מ.ש)
יש אשה, שני ילדים ובת גדולה יותר. ואין לך שום אפשרות לעזור להם. אין לך שום יכולת להשיג דבר"

עוצר כאן הראיון
ומנסה לנתח את התמצית -

ראש הממשלה לשעבר שמרוויח
כ -1.000 דולר נטו, ובטח עומדות לזכותו עוד כמה הטבות נלוות המיועדות לפורשים מראשות הממשלה, אומר בריש גלי ובכנות שאין לו שום אפשרות לעזור לילדים שלו, ואין לו שום יכולת להשיג דבר.

השאלה המעניינת והמתבקשת שלא נשאלה בראיון היא: "מה יעשו הרבה מאוד אנשים אחרים, שעובדים ומשתכרים פחות, והם לא מרצים מבוקשים בארצות הברית,וגם להם אין יכולת להשיג דבר?"

אני שמח שהדיון בפורום הקיבוצים, עלה על הפסים הנכונים של הזכות והיכולת
לעבוד ולחיות בכבוד עם, כמו שאמרתי וכמובן עוד אומר, 4.000 ש"ח נטו לחודש, שזה פחות מ - 1.000 דולר לחודש נטו שהיו לאותו בנימין נתניהו, אז, כשלא עבד.
העתקת קישור