לאורי הייטנר - בבקשה ידידי ללא התנשאות וללא הטפה..
הוספת תגובה לדף  ברית דמים - מן הראוי שהמגזר הדתי לאומי והמגזר הקיבוצי ישתפו פעולה ביניהם במאבק על פני החברה הישראלית, כפי שהם עושים בשרות הצבאי ובהגנה על המד
שם הכותב:  ציפורה
נושא / כותרת  לאורי הייטנר - בבקשה ידידי ללא התנשאות וללא הטפה..
תוכן ההודעה:  אורי שלום
אינני מוכרת כאחת מאותן העקשניות שהמילה שלה חייבת להיות האחרונה, ממש לא.

אך כאשר מוטחים בי אי-דיוקים, התנשאות, הדבקת תוויות, פרשנות לפני עובדות ואפילו נבואה ואזהרה, וכל זה מבלי שטרחת להשיב על שאלות פשוטות (התנועה הקיבוצית תשאר מאחור...) - אין מקום להבלגה.

א' לא ענית על שאלותיי.
ב' הקיבוצים משתפים פעולה עם עשרות ומאות תנועות, ארגונים, מפלגות וכד' - ומה יש במתנחלים, איזה מטרה משותפת יש לנו שדווקא איתם יש לכרות 'ברית דמים' (לא יותר ולא פחות). ובנושא ה'דמים' הם טובים. בכל המובנים.

ג' שוב הדבקת תווית במקום 'לעצם העניין' - מה הקצנתי, איפה הקצנתי?
איפה אתה חי הייטנר? שאינך מכיר את תפיסת העולם 'האדונית', העליונותית, המתנשאת, הגזענית של מפעל ההתנחלות ומנהיגיו. בעזרת 'אחדות ישראל', 'כולנו ביחד' ועוד כמה סיסמאות ריקות הובילו באף מדינה שלמה בנשך 39 שנה. הפכו את בנינו לקלגסי ושוטרי הכיבוש המשחית והמזוהם הזה. בשם אותה 'האחדות' המזוייפת, נוצלו מעמדות, הוזנחו הפריפריות, נזרק (גם כספית) החינוך המתקדם וההומניסטי ותחתו באו הלימוריות הלאומניות והאחרים... מספיק עם השטחים האלה המקוללים שעשו אותנו לדרום אפריקה...
(אינני בעד התנתקות לחמ"ס! לקסאמים).

אל תתנשא, 'כתבתי הרבה פעמים קודם', אתה מציין. מאיפה אני יודעת מה כתבת קודם, תכבד את בורותי אודות כתוביך הרבים והבא לנו תמצית מהם למען הקוראים כאן.

אל תכניס לי דברים לפה הייטנר, אני נגד שיתופי פעולה? אני? מאין לך?! אך לא עם כולם ובכל מחיר: תציב מטרה ראויה שנסכים עליה ואז נמצא את השותפים: מטרה של חברה ראויה ומתקדמת, מטרת נושא אופי המדינה, גבולות הארץ, בבקשה!
ללא הצבת מטרה בכלל כל שיתוף פעולה הוא הכרזה מלאכותי, חיזור עקר וגלגול עיניים (ובזה אנשי א"י השלמה מצטיינים). ברוך השם.
ציפורה הזקנה

העתקת קישור