עצה חברותית לעוזי
הוספת תגובה לדף  חינוך למיליונרים - המחיר המופרז שמשלמים חברי קיבוצים מופרטים על ילדיהם בגן מעלה את השאלה האם לא עדיף שאחד ההורים יוותר על יציאה לעבודה ויישא
שם הכותב:  רונן סנדר
נושא / כותרת  עצה חברותית לעוזי
תוכן ההודעה:  עוזי שלום,
דווקא חשבתי שיש לך בת בצבא אבל כנראה טעיתי.
ביום שישי פגשתי כמה חברים ששאלו אותי אם נחשון עדיין קיבוץ, זה תלוי אמרתי להם איך שנוח להנהלה. כשנוח להם זה קיבוץ, כשזה לא נוח להם כל אחד לעצמו.
אתה רוצה שאנהל דיון חטטני צהוב על עצמי מעל דפי העיתונות, יש לי בשורה עצובה בשבילך, אין לי כוונה לעסוק בזה, את זה אני משאיר לבית המשפט. תצהירי ההגנה והראיות שלי פרוסים על מאות עמודים, תצטרך להמתין בסבלנות לפסיקת בית המשפט. אני עוסק בראיה הכוללת ומביא דוגמאות מנחשון כמו מקיבוצים אחרים. קל לי להביא דוגמאות מנחשון כי משם האינפורמציה מגיעה אלי בקלות. אפילו אם זה מעצבן מישהו.
אני יודע שישנם אנשים המפיצים דברי בלע אישיים עלי ועל משפחתי אבל שים לב, הם עושים את זה בהיחבא, יש להם סיבה טובה לעשות את זה, הם יודעים שהם משקרים. היה אחד שהגיב באתר כשהוא משתמש בזדון בשם של חברת קיבוץ נחשון הבעיה שהוא כתב את שמה עם שגיאת כתיב. אתה רק שופר של פחדנים כמוך עוד כמה שהבינו את זה וירדו מהאתר. אתה מדבר בשבחו של הקיבוץ הדיפרנציאלי אבל:
יש לך בעיה עם תקנון הקיבוץ.
יש לך בעיה עם המיסים הרצחניים
יש לך בעיה עם יחסי עובד מעביד
יש לך בעיה עם החינוך
יש בעיה עם ההמצאה הזו שנקראת כלכלת עבודה שהיא האנטי תזה של הקפיטליזם או בשפה פשוטה זה עושק של בעלי מניות.
בכלל יש בעיה עם קיבוץ דיפרנציאלי ואתה אני ועוד רבים אומרים שאין לו עתיד. לא טוב קיבוץ, אפשר לפרק אותו ולהפוך לישוב קהילתי, אנחנו מסכימים על זה.
במקום להסתבך ולשמש שופר לניגוח אישי של מוגי לב, שוחח עם ציפורה ואחרים על תה אורז והחיים בין סין לעמיעד.
העתקת קישור