אכן נפלתי על האף
הוספת תגובה לדף  ברית דמים? בבקשה! - כמתנחל, אני מציב תנאי אחד בלבד לקיום הברית שמציע אורי הייטנר. התנאי הוא שכל מי שרוצה לחבור אלינו לשותפות כלשהי, חייב להפסיק
שם הכותב:  ארנון אבני
נושא / כותרת  אכן נפלתי על האף
תוכן ההודעה:  הטעה אותי העורך כשצירף תמונת פורטרט של אדם שאינו הכותב - ואני אכלתי את הלוקש. מכאן שלוחה התנצלותי להעצני האמיתי. אבל כדי לא להסחף יש להוסיף שמלבד דברי על מה שבתמונה הכל שריר וקיים: האיש מציג תמונת עולם ילדותית שבה אין הבדל בין יריבים פוליטיים לבין אויבים בנפש, וכמובן שהוא נגוע באותה דמגוגיה של דברת אינפנטילית על "גירוש מהבית", במקום להבין שאם החברה ישראלית רוצה לדבר על קביעת גבולותיה אזי מעמדם של אלה שבנו את ביתם מחוץ לגבולה החוקי והמוכר של המדינה - מוטל על הכף. לקחתם סיכון חביבי - והוא התממש. עכשיו אתם רוצים שאלה ששלושים שנה לא רק מזהירים אתכם אלא גם מתנגדים לכל זה וסובלים כל יום שנאלצים לשמור על בתיכם הלא לגיטימיים בעיניהם - שהם יוותרו על עמדותיהם תמורת חסדיך.
"מנה מנה תקל ופרסין", נכתב על הקיר של נבוכדנצר והוא לא הבין. עבורכם נכתבו אלפי מאמרים בעברית תקנית ואלפי נאומי אופוזיציה ומאות הפגנות ועדיין אינכם מבינים שזה ניגמר.
אפשר בטוב ואפשר ברע. אתם יכולים להחליט אבל אם תבחרו ברע - לכם יהיה רע יותר. עוד קצת זמן יש לכם כאדוני הארץ - שם בשטחים. כאן כבר לא.
העתקת קישור