אפרים מה הבעייה להושיט יד למתנחלים?
הוספת תגובה לדף  ברית דמים - מן הראוי שהמגזר הדתי לאומי והמגזר הקיבוצי ישתפו פעולה ביניהם במאבק על פני החברה הישראלית, כפי שהם עושים בשרות הצבאי ובהגנה על המד
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  סין וגם עמיעד
נושא / כותרת  אפרים מה הבעייה להושיט יד למתנחלים?
תוכן ההודעה:  אפרים
אולי אתה לא מבין? האם היתה איזו שהיא בעייה להושיט יד למתנחלים? יהודים כמונו, מדברים את שפתנו, אז מה הבעייה, אני מניח שכמה מהם המכונים נוער הגבעות, לי לא ילחצו את היד אבל זה כבר סיפור אחר, כולכם מתעלמים, כן גם אתה אורי הייטנר, מיותר משני מיליון פלשתינאים, להם אנו ממררים את החיים כול כך, שבעוד שנה-שנתיים הם יהיו כר נרחב לפעילות חיזבאללה בשטחים, אז ראית איך שלוש אוגדות לחמו "בהצלחה" בחיזבאללה, אז תחשוב על דרום לבנון ממש כאן, תחשוב על אחינו המתנחלים נוסעים הביתה באכזריות (מין נגמ"ש שכזה), שכול יום נהרגים עשרות, אז מה דעתך על סנריו שכזה, כן אני מכיר את הגישה הטוענת שאם זה יהיה המצב, ליברמן יעלה אותם על אוטובוסים לירדן, והם כבר נוסעים, גברים נשים וטף, ומולם חיילים, הילדים שלנו, או משטרה, ימ"מ, יחס"מ עם האצבע על ההדק, ומי יירה? מי לא זוכר את התמונות ההן שבני עמנו עומדים ערומים מול גיא ההריגה, תגידו לי השתגעתם כולכם? נכון נקלענו למצב בלתי אפשרי כאן במזרח התיכון, אבל ומכיוון שאין התערבות אלוקית, ואם הוא לא בא לזעקות של הנוער הכתום בהתנתקות, אז הוא כבר לא יבוא, כי התפילה הזכה והאמיתית שהיתה שם, באה מבפנים ומהכי עמוק, ואלוהים? הוא היה כנראה בחופשה שנתית שכבר נמשכת איזה 100 שנה אם לא 2000.
אז מי שלא מוכן לעמוד שם עם המאג דרוך, ארגזי פעולה מחכים לתורם, מי שלא מוכן להתמודד עם זה אז שלא יקשקש על ברית דמים, אין לי בעייה לחבק את המתנחלים להציע להם לישב את הערבה, שם ליד דני יש חבל ארץ מדהים, הכי יפה שיש, מים ממותקים יהפכו אותו לגן עדן, רכבת מהירה לת"א, ובא לציון גואל, לא יותר פשוט מלעמוד מול שונאי נפשנו, ולהיות ממש כמותם?
עוזי
העתקת קישור