סליחה שאני לוחץ על אישור שוב
הוספת תגובה לדף  חברים תותבים - לנקלטים במסגרת "הצמיחה הדמוגרפית" קוראים "חברים חדשים", "חברים בעצמאות כלכלית", או "חברים בחופשה מיוחדת". משכורתם זורמת לכיסיהם
שם הכותב:  ניתאי קרן
נושא / כותרת  סליחה שאני לוחץ על אישור שוב
תוכן ההודעה:  זמי, אין לי דבר אישי אליך ואני משוכנע שמנקודת המבט שלך אתה מנסה לעשות רק טוב. אבל נסה רגע לראות את הדברים מנקודת המבט של האחר שנמצא מבחינתך בצד השני.

אתה כותב שאני בא להטיל דופי וספק במהימנות שלך, ואני לתומי, אם יש סיבה אחת ויחידה שאני כותב כאן, זה רק כדי לעשות חסד עם האמת ועם העובדות ולמנוע השחרת פני רבדים ברבים. אני רואה זאת כתפקידי כמזכיר. אני לא כאן כדי להתווכח, אני כאן כדי להעמיד את הדברים על דיוקם בלבד.

אבל שים לב מה קורה, ברשימת קוראי התגובות של מאמר זה בלבד

חבר מזרחי קורא לי אויב, חבר שקשוקה "מאחל" לי "בדיקה עמוקה" של ממי ומבקר המדינה כאילו אני איזה עבריין מהשורה הראשונה, חבר משונה מסביר אינטליגנטית איך "השיטה" באה כדי להרוויח כסף בעואנטה, כלומר עובדים על כולם בעיניים, אתה (כן אתה) יוצא פתאום ואומר שאני לא מספר את האמת,

איך אומרים זאת בעברית יפה: "טול קורה מבין עיניך..."

את הניסיון להטיל דופי, להחשיד, ללכלך, לדבר בגסות, רשעות ובנבזות פגשתי לכל אורך דרכי כמוביל שינוי מהצד של השיתופיים (לא מכולם), מבלי להיתמם, לא זכור לי מעולם שהחזרתי באותה מטבע.

יש גם בפורום חברה מרבדים שאומרת שהרסתי לה את הקיבוץ, אגלה לכם סוד גם לי כואב שהקיבוץ הישן והטוב מת, באמת כואב. אבל לא אני הרסתי את הקיבוץ הישן והטוב, הקיבוץ הישן והטוב הרס את עצמו, אני רק גייסתי חברים ברבדים להציל את מה שנותר ולנסות לצייר ביחד אופק חדש וטוב יותר.

אגב, אם רבדים כ"כ מעניין אנשים, אני מזמין שוב את מי שרוצה לבוא לבקר ולהתרשם כמה חברים באמת בוחרים לבכות את חייהם ולהטיל את האשמה על מסכנותם באנשים אחרים. אין הרבה כאלו, כמעט אין בכלל.

העתקת קישור