רבדים - ניתאי קרן - מה ההיתממות?
הוספת תגובה לדף  חברים תותבים - לנקלטים במסגרת "הצמיחה הדמוגרפית" קוראים "חברים חדשים", "חברים בעצמאות כלכלית", או "חברים בחופשה מיוחדת". משכורתם זורמת לכיסיהם
שם הכותב:  זמי בן-חורין
מקום מגורים:  געש
נושא / כותרת  רבדים - ניתאי קרן - מה ההיתממות?
תוכן ההודעה:  ניתאי,
אם אתה מכיר את הנתונים, אז מה המשחק הזה שלך?
מה אתה מנסה להראות? שאני לא מבין? שאני ממציא דברים? לא מדייק? לא יפה!

המשך הוצאות החיים:
כביסה
טלפון
טלפונים ניידים
דלקים
גז
חשמל
ביטוח
ארוחות
שיבולים
ועוד ועוד ועוד, כמו כולנו.

בסוף נשאר המספר

1,900 ש"ח

עכשיו תתחיל להוריד:
* ביגוד
* בילוי, תרבות, ספר טוב מדי פעם
* טיול מדי פעם
* רכש, תיקונים, אחזקה שוטפת

הבנו?

אם למשפחה הזו היו 3 ילדים בגיל החינוך תוסיף עוד עוד 1,200 ש"ח מזון, עוד מינימום 2,500 ש"ח חינוך, המשפחה הזו תהיה במינוס של למעלה מ 2,000 ש"ח בחודש בהתנהלות חיים רגילה לחלוטין.

*
זו הייתה הכוונה בהצגת המספרים, המשפחה הזו מסתדר, כולנו יודעים, אני שאלתי מה קורה למשפחה כזו אם היו לה עוד שני ילדים, כמו רבים מחברי געש שלא משתכרים כמו המשפחה הזו ברבדים.
*** לא אמרתי בשום מקום שרע להם, שהם מסכנים, להיפך, אני חושב שמצבם טוב, היה אפשר למצוא (גם ברבדים) מישהו במצב הרבה יותר בעייתי, לא חיפשתי).
*
אני מקווה שבזאת סיימנו את ההתדיינות בינינו.
הרי לא נסכים, אז תחיה לך בשלום, אתה תעשה את העבודה שלך, תסביר כמה מוצלח וטוב השינוי הדיפרנציאלי, אני את שלי שאטען כי עדיף פירוק מלא וסופי על פני ההונאה שנקראת "רשת ביטחון" ו"קיבוץ מתחדש".
ימים יגידו, איך אומר עוזי? "בעוד 10 שנים".
צודק גם עוזי שטוען כי עדיף לקיבוצים השיתופיים להקים לעצמם תנועה עצמאית, מה לי ולקיבוצים המשתנים? הם מענינים אותי רק בהיבט של ללמוד איפה הדברים עשויים להשפיע על חיי בכיוון שאיני מעוניין בו.

לגבי הדיסקרטיות, המשפחה העבירה אלי את הנתונים, שלחה לי תלוש בפקס, היה ברור לכולם שיעשה בנתונים שימוש, לא זיהיתי את שם המשפחה, זה שאתה מנחש (או יודע כי המשפחה אמרה לך מיהי) זה סיפור אחר.
אנימאחל לכולם הרבה טוב, סגשוג, ביטחון והצלחה בכל. בטח למשפחה הנחמדה הזו מרבדים.
*
*
אני לא עוסק ברכילות, גם לא "בחוסר אחריות מדאיג" גם לא בסטרפטיז אישי ובחשפנות.
הרי כל הנתונים הרשמיים אצלי, כולל כל התלושים, אז על מה בדיוק אתה מדבר?
*
*
מי שעוסק בחוסר אחריות מדאיג הם מובילי השינויים הדיפרנציאליים שלא מסבירים לחברים מה הולך לקרות אתם בעוד כמה שנים. אלו (לא אתה,ניתאי קרן!)נוהגים בחוסר אחריות, לעיתים בחוסר הגינות, לעיתים מתוך אינטרס אישי, לכן ה"מלחמה" להישאר תחת ה"מיטריה" של "קיבוץ". בעוד כמה שנים, כשהקליטה נעצרת, כשהחיים ממשיכים, מתבצע שוד זכויות החברים ובעקר שוד הוותיקים, ועל זה אנחנו קוראים בעיתונות הקיבוצית במדורים העוסקים בסיכסוכים ובתי משפט.
*
*
הרמזים שלך מכוערים, באים להטיל דופי וספק במהימנות שלי בעיני קהל קוראים גדול. זו טקטיקה ידועה וזולה, עושים את זה לרונן, לעוזי, לכל מי שמציג קו שלא "מתיישר" עם מישהו. שיטה בזויה, הרי אתה יודע היטב (אמרת אפילו שאתה מכיר את המשפחה) שהמספרים שלי נכונים, אז מה המשחק הזה שלך?
*
*
אני מאחל לחברי רבדים כל טוב, שיהנו, שיפרחו, שיצליחו במבצעי הקליטה שלהם, אין לי עסק עם קיבוץ רבדים, רק נתתי תמונה שאולי תציג דברים קצת בפרופורציה אחרת.היית יכול פשוט לא להגיב, היינו חוסכים את כל המלל.
*
*
אולי תחשוב פעמיים לפני שאתה לוחץ על "אישור".
העתקת קישור