מירה - אמרי לי מיהו חברך ?
הוספת תגובה לדף  אדום מבפנים
שם הכותב:  קיפי
דואר אלקטרוני  avna47@gmail.com
מקום מגורים:  מעגן מיכאל
נושא / כותרת  מירה - אמרי לי מיהו חברך ?
תוכן ההודעה: 

'עוזי, אתה סתם מבלבל את הקוראים עם מידע חסר כל רלוונטיות לקיבוצים ולחבריהם."בחלקה המיועדת לחקלאות" לא ניתן לבנות בתים. מה שאתה מתאר זה מגרש בהרחבה שנמכר ב-91% מערך הקרקע בפחות ממיליון ש"ח (ללא מע"מ) ואלו הם מחירים סבירים וידועים למגרשים בהרחבות במושבים באזור המרכז. כל שאר הגיגיך ומסקנותיך לגבי עלויות השיוך בקיבוץ של אלי שגויים מהיסוד וחבל שאתה מעלה אותם כאן ומוסיף על הבלבול של המבולבלים ממילא.

 

(יובל א. , אתר הקיבוצים , 5.10.16)

 

מירה שלום -

א. בחרתי להגיב על דברי עוזי בעטיו של מכתבו על ש. פרס באופן מקרי לחלוטין - פשוט בחרתי באחד מחמשת מכתביו הנדושים שהופיעו באותו היום ע"ג המסך .

ב. עד היום חשבתי שעוזי - שהתמצאותו בענייני הקיבוצים השיתופיים דלה ביותר - מתמצא לפחות בענייני הקיבוצים הפעריים . אך הנה מתברר , עפ"י דברי יובל א. הנ"ל , שגם בזה לא , ונותר רק להקיש מכך שזה מחזק את דעתי שעוזי מרבה "לירות מהמותן" מזה וממעיט להעמיק חשב מזה . ועל הדמגוגיה שלו כבר דיברנו?

ג. אני מזכיר לך , מירה , שארצ'י באנקר היה דמות טלוויזיונית בלבד, כלומר יציר מקלדתם של סאטיריקנים ולא דמות אמיתית . וככזה הוא הצחיק מאד מאד גם אותי , אבל כשאני מוצא דמיון רב מאד בין תוקפנותו הגסה ומלאת השנאה כלפי מי שאינם אהודים עליו לבין שנאתו , לגלגנותו ותוקפנותו של עוזי כלפי כל מי שמעז לדבוק בערכי השיתוף והשוויון - זה לא מצחיק אותי, ואף מעורר בי מחשבות נוגות על דמותו של אתר הקיבוצים שלנו כאשר איש שטחי,גס ותוקפני כמו עוזי תופס את המקום המרכזי ביותר במדור התגובות ....

 

כל טוב וגמר חתימה טובה , קיפי

 

העתקת קישור