בומה, יואל שוחרר אחרי שאיבד כול רסן...
הוספת תגובה לדף  אדום מבפנים
שם הכותב:  עוזי בן צבי
דואר אלקטרוני  uzi@amiad.com
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  בומה, יואל שוחרר אחרי שאיבד כול רסן...
תוכן ההודעה: 
בומה, שנים רבות, הרבה מעבר ל"פעילות" רגילה, ולא מעט קדנציות, תחת מספר מזכ"לים, שימש יואל כ"ראש אגף המשימות", זה בפועל היה יואל עם ה 4 על 4 של התנועה, שנע היה לכול מקום שיואל חשב שחשוב להיות בו, ללא מערכת קבלת החלטות מסודרת ובוודאי שללא אישור מזכ"ל לכול אחת מפעולותיו, שהיו לרוב ספונטניות לגמרי, זוכרים את פרשת ה"תרומות" לנפגעי השריפה בכרמל, שם הוא כמעט והסתבך בפלילים?
ב 2013 עם כניסתו של מזכ"ל חדש לבית בליאונרדו, איתן ברושי, הוא מחליט במיידי, לשחרר את יואל מה 4 על 4 ומתפקידו באגף המשימות, שמאז חזר למשימותיו האמיתיות, המשמימות מעט יחסית לגלים שייצר יואל.
יואל זכה בפרס על מה שהתפרסם, למשל עסקת שליט, שמאז שוחררו מחבליה, חזרו לא מעט מאותם משוחררים לפגע ולרצוח, אבל איך אמרת בומה, פירסמת ולא עשית כאילו שלא עשית, ויואל הצליח לפרסם ולהתפרסם.
יואל גם שוכח מעת לעת לספר שהוא כבר לא באגף המשימות של התק"צ, ובחממה של אביטל בעין שמר, שם על יד השולחן עם הקומקום הגדול והתא המצויין של אביטל גבע, הוקם "החוג למשימות" מטעם עצמו.
אתה מקווה שיואל, שחוגג יום הולדת ב 20 לאוגוסט הוא כבר פנסיונר וככזה יש לנהוג בו, יואל עושה היום דברים שאינם מקובלים על החברים, כמו הקריאה להתגייס ל"כפיר", כמו הדרישה לתת עוד מחבלים תמורת שרידי הגופות שנשארו מצוק איתן, ותמורת שלושה מופרעים שחצו את הגבול, נו באמת, אתה חושב שהוא מייצג אותנו?
אז בומה הנכבד, תמשיך להיות חבר של יואל, לנו דווקא די רווח שהפעילות שלו איננה מטעמנו.
העתקת קישור