הפעם אני מסכים עם רוב דבריו של גרוסמן
הוספת תגובה לדף  תשבח או לפחות תשתוק
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  הפעם אני מסכים עם רוב דבריו של גרוסמן
תוכן ההודעה:  אני מסכים עם רוב דבריו של גרוסמן, כרגיל (הוא לא יכול אחרת האיש) הוא מאשים את השינוי במה שקרה לעיתונות הקיבוצית, אלה הם הבלים כמובן, העיתונות הקיבוצית תמיד מומנה על ידי גופים, או התנועות, או המפלגות, ברגע שהעיתונות הקיבוצית עברה לידי גופי תקשורת כמו ידיעות אחרונות או מעריב, והתנועות הלכו ומשכו ידם מהעיתונות הקיבוצית, אבדה מעט העצמאות שעוד הייתה לעיתונות זו.
ברור לחלוטין שבעל המאה הוא בעל הדעה, והיום אין באמת חופש דעה אמיתי בעיתונות המקומית או הארצית, ככה זה, אנחנו לא דיקטטורה אבל חופש הדעה קיים רק במרשתת (אינטרנט) וגם החופש היחסי ב"אתר הקיבוצים" רב הרבה יותר מאשר תמצא בכלי התקשורת המודפסת.
אין לזה, אגב, שום קשר לשינוי בקיבוצים, לכול קיבוץ כמעט יש "עיתון" משלו, מקומי, ב"עיתון" הזה כמעט ואין צנזורה, נכתבים בה דברים שאינם יכולים להיכתב בעיתונות הארצית.
אני כותב בכול כלי התקשורת הקיימים, מקומיים וארציים, ולמען האמת אני די מקטרג על המערכת, וראה זה פלא כול דברי מודפסים, וכמו בסיפור האוכל לציפורים של דן בן אמוץ, ירצו יאכלו, לא ירצו לא יאכלו.
אין שום קשר לשינוי בקיבוץ, ידיעון עמיעד לא השתנה עם השינוי, וממשיך להיות מודפס ולהיות מופץ גם במרשתת, אבל זה לא עוצר את גרוסמן, עבורו השינוי גורם גם לבצורת בחורף ולמחלת האבולה באפריקה.
העתקת קישור