אל תתנו לשפיות להרים את ראשה....
הוספת תגובה לדף  מזל'ט, יש תמיכה בשינוי
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  אל תתנו לשפיות להרים את ראשה....
תוכן ההודעה:  אל תתנו לשפיות להרים את ראשה, זה עשוי להיות מדבק, שלא כמו האבולה, השפיות אותה מייצג גדעון שפירא, היא ויראלית, עוברת מאדם לאדם עם משב הרוח ובהבל הפה, אז תזהרו ממנה, שימו אותה בהסגר, תמציאו שלל חוקים בכדי שהיא לא תצוץ בעוד ועוד קיבוצים, המגפה כבר כאן, מצאנו איזה חיסון זמני, קבענו שצריך לפחות 75% מקולות החברים בכדי להכניס את השפיות לביתנו, אצל חלקנו זה "ממש מצליח" והשפיות, נשארת לה בשער, מבויישת ומחכה.
רוב החברים (ברוב של 51-60 אחוז) כבר מזמן נדבקו בה בשפיות, אבל "אנחנו לא ניתן לשינוי לעבור" הופך למנטרה אצל הקבוצה האידיאולוגית, היא אותה קבוצה לא תתן לשפיות להיכנס, ולעזאזל מה שחושב הרוב, לא סתם דאגו האבות המייסדים להכניס את המחסום הזה, הם ידעו שיש משהו חולה במערכת שהקימו, משהו שלא מסתדר עם ההיגיון הבריא אז השחילו בתקנון את הרוב הדורסני, שבו מיעוט של 25 אחוז, אוחז את הרוב, אחוז היטב במקום רגיש, אבל כואב.
צודק גדעון, רק השינוי מביא חרות אמיתית לקיבוצניק, רק השינוי מנתק את כבלי היחד המלאכותיים, רק השינוי, מאפשר לראשונה לקיבוצניק לבחור, להחליט באמת מה הוא רוצה.
ראה זה פלא, הוא בוחר לשתף פעולה עם חבריו, הפעם לשם שינוי, מרצונו החופשי, השוויון המדומה, השקרי, שמעולם לא היה קיים, נעלם במקומו חזרה השפיות למחנה, לא פלא שאבירי ה"קיבוץ הישן" כה מפחדים ממנה.
העתקת קישור