מה שרואים מכאן לא רואים משם - לרעלן
הוספת תגובה לדף  לאן מכאן (64) - סוף כל סוף מנהיג
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  מה שרואים מכאן לא רואים משם - לרעלן
תוכן ההודעה:  עכשיו גם הנשיא רובי ריבלין, הנשיא הכי ליכודניק/חירותניק שהיה לנו מאז ומעולם, עכשיו גם הוא כדברי הרעלן "ליצן".
מדוע כבוד הנשיא זוכה לתואר ה"מכובד" הזה מקולמוסו של הרעלן? כי רובי ריבלין, נצר למשפחת ריבלין הרווזיוניסטית, לוקח את תפקידו הממלכתי ברצינות, ורואה עצמו ובצדק, כנשיא של כול אזרחי מדינת ישראל, יהודים, ערבים וכול השאר, זה מביא לרעלן את הסעיף, ובגדול, הרעלן היה מעדיף שבכסא הנשיאות יישב "יהודי גאה" כמו פייגלין או מורו ורבו, הרב כהנא שנפרד כבר מזמן מעולמנו.
הרעלן מבקש שהנשיא לא יהיה "ליצן" מיותר, אלא יהיה נשיא גאה, שידבר אל ה"אויב הערבי" בשפה המוכרת כ"כ של ארגון "לה פאמיליה" שזו המליה של הרעלן.
המוזר הוא שניתן בכלל בכלי תקשורת כלשהו לעבור לסדר היום שאיזה אפס, פחדן עלוב, שאפילו לא מעיז להזדהות, יכול לקרוא לנשיא נבחר, מקובל מאוד בציבוריות הישראלית, מימין ומשמאל "ליצן" וזה עובר לסדר היום, כאילו הדברים הללו נכתבים על איזה יושב ביבים כמו הרעלן.
אבל אני מבין את אכזבתו הקשה של הרעלן, היה החליף את שמעון פרס שנוא נפשו, נשיא ימני גאה, וראה זה פלא, תוך ימים ספורים הופך גם הוא לשנוא נפשו של הרעלן, כמה עצוב לו לרעלן, ממש לו הולך לו עם נשיאים.
העתקת קישור