אתה לא רק יכול להתביש אתה חייב
הוספת תגובה לדף  לאן מכאן (63) - בושה כחלופה לייאוש
שם הכותב:  סמדרית
נושא / כותרת  אתה לא רק יכול להתביש אתה חייב
תוכן ההודעה:  אתה חייב להתביש בנפשך המעוותת! לכל העמים מותר לבנות במדינתם וודאי בבירתם. לישראל לא והיא חייבת לציית לאיסור! אם לא ידוע לך כבר הינו בסרט הזה של ירושלים מחולקת - צלפים ירדנים מידי פעם ירו והרגו. שכונת מוסררה באמצע העיר היתה מלאה בשקי חול כהגנה! כן אז הירדנים ירו אז כל זמן שירדן החזיקה בחלק החשוב בירושלים לא דיברו בכלל על פלסתינאים ולא על ""בירתם"" ירושלים. זו ירושלים שאף פעם באף כליפות לא שמשה בירה לערבים למוסלמים! כל העמים בוחרים מהי בירתם בבירת ישראל לא מכירים וכך צריך להיות בעינך.

כל העולם כולל האמריקאים עצמם רואים את טיפשותם של אובמה וקרי ואומרים שהם אסון אבל אתה מרומם אותם. אובמה בתמיכתו באחים המוסלמים הגביר את הטרור והרציחות אבל אתה מעריץ אותו. אובמה הקריב את מוברק, גרם לעליתו של מורסי שצייד את חמאס להשמידנו ואחר כך עוד קשר ידנו מלהתגונן - אבל אתה בצד שלו.

האמריקאים דחפו להנתקות מגוש קטיף הרוצחים הערבים מהעודדים העלו את החמאס לשלטון - אבל אתה מצדד באמריקאים.

שלום??? האמריקאים מביאים שלום?? ראה סוריה עירק תימן טוניסיה ושאר צפון אפריקה, באמת ישראל מפריעה לשלום העולם ואין דבר דחוף יותר לטפל בנו נכון???

עוד לא קלטת שארצות הברית קצת עוזרת לנו כדי שתהיה לה השפעה עלנו כך תוכל להקריבנו אתנן לערבים למצא חן בעיניהם. הם בארצות הברית אינם בסכנה קיומית. מה זה מעניין אותם מה קורה לנו? יאמרו סליחה טעות???

ישנם בקרב העמים המעריצים אותנו כעם קטן ואמיץ במצב בלתי אפשרי, אבל אתה מתביש. באמת התביש קיומך מביש ומבזה.
העתקת קישור