ממש זהה עם ישראל העתיק והעם שזה עתה הומצא
הוספת תגובה לדף  רעיון ישן - חדש
שם הכותב:  סמדרית
מקום מגורים:  ישראל
נושא / כותרת  ממש זהה עם ישראל העתיק והעם שזה עתה הומצא
תוכן ההודעה:  השטויות העיקריות
"מדינת הלאום של העם הFלסטיני" - "העם הFלסטיני שאין לו לא שפה יחודית לא הסטוריה לא תרבות משלו ושעד לא מכבר לא ידע שהוא קיים, שגם נציגיו הערבים ברגעי אמת אומרים שאין עם כזה והכונה היא לכבוש את כל ארץ ישראל ולסלק או לשחוט את היהודים ממש ממש שווה לעם ישראל עתיק היומין.
"עשרות שנות כיבוש ישראלי מאז מלחמת ששת הימים" - לפני אקיבוש היו ללא הרף פעולות טרור היה פדאויון ואגב מדוע פרצה מלחמת ששת הימים מר חבר גרוסמן הגאון? האינך זוכר מה היתה כונתם שלא צלחה להם?
"והרי ברור לחלוטין שבלי חלוקת ירושלים ובלי הורדת רוב רובן של ההתנחלויות לא ניתן להגיע להסכם שיאפשר לקיים באופן מעשי את הפתרון של שתי מדינות לאום החיות זו לצד זו בשיתוף פעולה ובשכנות טובה" - אוי שכנות ממש טובה כאשר ישחטנו! בימי הכליפות העיר הבירה המרכזית היתה עכו ולא ירושלים. המוסלמים מעולם לא התפללו לירושלים. גם כיום הם מפנים את ראשם למכה גם ממסגד את אקצה ואל קודש וקודשים את אחוריהם. אלא מה? הם מחקים בכל את עם ישראל לכן חשובה להם ירושלים. הסיבה היחידה לחשיבות ירושלים ולמסגד אל אקצה היא בביטול מקום הקודשים של דת אחרת - דת ישראל. זו שיטת האיסלם הם משתלטים על קדושות דתות אחרות כדי לשלול אותן. גם אבן הקאבה במכה היתה של דת קדומה יותר. במילים אחרות קדושת המקום נובעת משלילה ובטול קודשי אחרים וזו הסיבה היחידה!
"שבצער גדול עלינו להיפרד מהרעיון הטוב והצודק המדבר על הקמת שתי מדינות לשני עמים בו האמנתי - חבל מאוד שכך האמנת ברעיון מעוות ולא צודק זה. בעם לא עם הFלסטיני שהוא פרטים ערבים שרק היגרו עם תחילתה של הציונות למצא פרנסה.
"לצוותים של רופאים ואחיות הפועלים כגוף אחד למען להקל ולפעמים גם להציל חולים המאושפזים בבית החולים בו הם עובדים" - הלא נודע לך מה קורה אצל צוותים רפואיים בסוריה? כאשר מותר להם! שימון פרסקי הוא אדם שבעיקר מזיק והוא פעל לאפליה לטובה בקבלת סטודנטים ערבים. זו ממש סכנה לעת צרה למד אילו זועות חוללו אותם צוותים רפואיים נפלאים למשל בסוריה.
העתקת קישור