מעבדת סמים כמשל? ומה עם אנסים?
הוספת תגובה לדף  השינוי מעל לחוק - לא אחת נתקלתי בעיוות עובדות וניצול חוסר התמצאותו של החבר בכול פרטי הפרטים של החוק - תקנון האגודה (הקיבוץ) תקנות הרשם – רק
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  סין - עמיעד
נושא / כותרת  מעבדת סמים כמשל? ומה עם אנסים?
תוכן ההודעה:  קורא ועוקב, לוקח את מקרה גשר הזיו שדוגמא למה שקורה בקיבוץ מופרט ולרצון להרוויח כמה שקלים בזריזות, אני מזכיר לו שלא רחוק משם בקיבוץ שמרת, שיתופי אז, שמו"צ אנסה קבוצת נערים נערה מהקיבוץ, ההתעללות הנפשית שעברה משפחתה בקיבוץ מהחברים שבניהם נתפסו מופשלי מכנסים, בוודאי לא יכנסו לספר הזהב של קק"ל, האם מישהו מנסה לטעון שכל הצעירים בשיתופיים יוצאי המוסד הם אנסים? אתה יכול להשמיץ אותי ואת כל 200 המשתנים שנואי נפשך, אתה יכול להמציא מה שאתה רוצה, אבל לרדת לזנות? זה מחוייב המציאות לדעתך?
אינני מבקש ממך ציונים לשלילה או לשבח, על מעשי ומחדלי, אני מניח שאם היית נחשף היה ניתן למדוד את מעשייך מעבר למילים הנפוחות ומעט נבובות שלך, אבל אתה מסתתר, וזו זכותך, אתה לא תבין ולכן לא אנסה להסביר לך מה זו סין ומה זה שיווק לסין, אם היית כאן שבוע או חודש, היית שואל איזה סכום עתק היו צריכים להציע לי בכדי להיתנתק מכל עברי, מבנותי, ממשפחתי, מחברי, מפעילותי הציבורית, ממד"א מהכדורעף ומכל השאר, כמה כסף צריך לדעתך מפעל עמיעד לשלם לאיש המונע כול כולו מבצע כסף בכדי לעשות את הצעד הזה?
עוזי
העתקת קישור