איזה קומפלימנטים חבל"ז - לקורא ועוקב
הוספת תגובה לדף  השינוי מעל לחוק - לא אחת נתקלתי בעיוות עובדות וניצול חוסר התמצאותו של החבר בכול פרטי הפרטים של החוק - תקנון האגודה (הקיבוץ) תקנות הרשם – רק
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  סין - עמיעד
נושא / כותרת  איזה קומפלימנטים חבל"ז - לקורא ועוקב
תוכן ההודעה:  קורא ועוקב יקר, תודה לך על שלל הקומפלימנטים.
1. לחשוב ששני שליש מהכניסות לאתר הקיבוצים בגיני או כתגובה לכתיבתי, אם זה המצב אז מעל ל 30 אלף כניסות הן בזכותי, אני חושב שאם זה המצב, ישראל חייב להחתים אותי כשחקן חיזוק, לא היה לי מושג שאני כזה פופולרי, אולי אתחיל למכור פרסומות סמויות במכתבי.
3. מודה באשמה, אני גרפומאן מוסמך מזה שנים, רק שלהבדיל יש גם עשיה בצידה של הכתיבה, המסקנה שלך הופכת את הרוב הדומם שמתנגד לשינוי לרב עוצה, אז היכן הם? איך הצליחו להעביר את השינוי ב 75% ברוב הקיבוצים?
4.לא ברור לי מדוע הכנסת את נושא מעבדת הסמים למיצובו של הקיבוץ המשתנה, האם על חברי הקיבוץ המשתנה להיות מסוממים בכדי להיות חברים, או שממש לא הבנו אותך והכוונה היא שלוקחים בדיקות דם או שתן לחברי המשתנים?, אני שמח שמישהו אוסף נתונים, אבל את הבחינה צריכים לערוך בעוד שנים ולא עכשיו.
4.מכיוון שהחברה הקיבוצית אינה אלה שמץ ממיליארדי העובדים המקבלים משכורות בעולם, ברור שאין זה ממש חשוב, וקשה מאוד לנתח את הקמצוץ הזה מול הכלל, אבל אתה מזכיר את עזיבת מר"צ והמעבר שלי לעבודה בגלל הנסיון ל"נדב" את שכרי לטובת המפלגה, מה לעשות שבעיני דין פרוטה כדין מאה, ואם מפלגתי משקרת וחומסת את כבשת הרש, היא מאבדת את אמוני, ומסתבר שלא הייתי יחיד, והמפלגה ירדה מאוד בקיבוצים, כך שלא הייתי בודד בעניין זה, וכן חד משמעית, זו סיבה מצויינת לעזוב מפלגה אם יש אלטרנטיבה מספיק קרובה, לגבי האם הכסף יענה על הכול, ובכן ממש לא, ברור שהכסף זה לא הכול בחיים, אבל מה לעשות והוא המניע את העולם שבו שנינו חיים, וקשה ללכת למכולת עם מאמר של שרה אודם, הרבה יותר קל עם שטר של מאה שקלים.
בקשר למוטיבציה, אני מניח שבמוטיבציה לעבוד בחור שכוח אל בסין אין לכסף שוב עניין, במיילא לא ניתן לקנות כאן כלום בכסף הזה, אז הקיבוץ עושה לי טובה ובמה שנקרא מס פרוגרסיבי ומס הבראה ועוד שמות והמצאות, ומפנה את מרביתה של משכורתי לטובת הכלל, כך שאם אתה שואל, אז במקרה שלי, זו עבודה למען שמחת הנפש בלבד.
הערה אחרונה מר אנונימי, אני אינני מתבייש כמוך בשמי, מה לעשות, ואם תכניס את שמי לאינטרנט, תשתמש בגוגול, תגלה גם למה.
שתהיה לך רק נחת ושתמשיך לתרום (בחינם בבקשה) לחברה בה אתה חי.
עוזי
העתקת קישור