לעוזי-6
הוספת תגובה לדף  כישלון ללא חרטה - רופא שניסה להציל חיים ונכשל איננו מתחרט על המאמצים שעשה. יש מטרות נעלות ששווה להשקיע בהן גם כשההצלחה איננה מובטחת
שם הכותב:  מושבניק
נושא / כותרת  לעוזי-6
תוכן ההודעה:  אתה שופך ליבך לפני על הנהגתכם העיוורת,על הבולשיט(איך אפשר לזכות במאבק כשזה היחס ליריב?) של הקשת ומסיים בקול נכאים:"אין כאן נחמות או פתרונות רק עוד כאב והקזת דם".

מה עושים במד'א כשדם זורם?
מה אתם?מזוכיסטים?
פאר הצבריות המוצאת פתרונות למצבים אבודים מבכה את מר גורלה הדטרמיניסטי שנקבע ע'י האלים?

דבריך מצביעים על כך שאיבדתם בסבך הדפוסים החדשים שנוצקים במדינה את הדרך.
אתם לא עוד קובעי המיינסטרים ומאבדים את דרככם.
יאוש.
שוחחתי עם קיבוצניק מראשי אחת ההתארגנויות הכלכליות שלכם והוא סיכם שאי אפשר להציל את מי שאיבד את אמונתו ביכולתו.

אבל.....אני טוען שחייב לבוא, ואין סיבה שלא, שינוי אצלכם בתודעתכם וכתוצאה במצבכם.

יש לכם מוסדות מחקר(יד טבנקין,להבות,החוג לחקר הקיבוץ באוניברסיטת חיפה ועוד) המייצרים מה?האם מישהו קורא את מאמריהם שלא לדבר על סיפריהם?במה זה עוזר לכם להבין את עצמכם וקיומכם?

יש לכם מוסדות כלכליים ואחרים ומה תפוקתם ותרומתם להבטחת חיכם?

תראה מה עושה הקשת.
כמה אנשים מוכשרים וחכמים כמו שנהב,יונה,סנדי,קריף,דהאן,ספורטא ואחרים מחלקים ביניהם את העבודה.
הם מייצרים ספרים ומאמרים פרוגרמטיים(כמוכם בעבר), משלהבים צעירים לחפור ולנבור בכל ארכיון ספר ומאמר ולהסב ליבם לקטעים וחןמרים רלבנטיים למטרתם.
הם מדברים בשתי שפות.אחת פרטיקולרית,לאוהדיהם, באמצעות אתרי אינטרנט,כנסים וימי עיון ורשתות קשר אישיות על המזרחיות וכל השיח הידוע המלכד אותם.
השיח השני הוא כביכול אוניברסלי-סוציאליזם,צדק,שיוויון, אחווה אנושית וכד'.דיבורים אלה מביאים אליהם הרבה נשמות טועות ותועות המחפשות מיפלט מהמצב הכללי המייאש. אנשים בעלי רצון טוב,אהבת הזולת ועוד ערכים יפים. הם לא מרגישים במלכודת הדבש ונסחפים אחרי השיח המבקר את כל העולם ואישתו תוך אמירות ברורות ומרומזות שבהכל אשמים האשכנזים ובעיקר הקיבוצים.

יש לכך תשובות ויש בקיבוצים ובין יוצאי הקיבוצים,ביניהם בעלי ממון,שיהיו מוכנים,להערכתי,להתגייס למען יציקת שיח אמיתי אחר בציבוריות ובחברה הישראלית. חסר כאויר לנשימה שיח אמיתי, שידבר אמת בכל המישורים כולל הספציפי של החקלאים ושלכם.
יש לכם אנשים בעלי שאר רוח,באקדמיה ובכל מקום בחברה.
צריך רק מישהו שיתן את הכיוון והמסגרת. שיתתחיל עשייה ויצירה ואנשים יצטרפו.
העתקת קישור