לעוזי-3
הוספת תגובה לדף  כישלון ללא חרטה - רופא שניסה להציל חיים ונכשל איננו מתחרט על המאמצים שעשה. יש מטרות נעלות ששווה להשקיע בהן גם כשההצלחה איננה מובטחת
שם הכותב:  מושבניק
נושא / כותרת  לעוזי-3
תוכן ההודעה:  האמת-תגובתך איכזבה אותי.
אני אצטט מדבריך ואגיב.
1."הבעיה אנה בקשת".דחילק.
אבל,מאז שהיא הבעיה צצה הבעיה בהא הידיעה=וזו התנהלותכם בעיניינה.
2."זו חבורה המונעת ממליון שיקולים".זה סוג של בריחה מנסיון לזהות את המניעים של היריב.
יש להם נימוק אחד בעיקר.
כדי שתבין אביא כמה תגובות.
הראשונה מאתר העוקץ של מגיב בשם שמחה.

"לרבקה
22\5\2006 [שמחה]

הדיון בינינו נסב על דבר אחד בלבד שחרה לי: אמירתך תסתכלו על אירופה, זה המודל האולטימטיבי סוף דיון.
כשאני שומע צליל גזעני (מערב אירופה מעל כולם) שנוגד את המציאות והעובדות אני מזדעק. אפילו שממש לא בא לי להשחית את זמני ולהתעסק בדברים כאלו. ולא להתחבר לאנשים כאלו. ובכל פעם שאשמע נימה גזענית של אירופה מעל כולם ובמיוחד מצד עוד ציוני אשכנזי , אגייס את טיפת האנרגיה האחרונה שלי, אעזוב הכל, ואלחם בזה. גם בדורסנות. גם במקלות אבנים רובים ותותחים. בידיים ובשיניים, בעט, באת, במעדר ובקלשון. כל עוד ייתן לי אלוהים כוח, עד טיפת דמי האחרונה.
כך אחנך את ילדיי וילדותיי, את נכדיי ונכדותיי ואנחיל לקח שיילמד וייושם גם בדורות הבאים.
בשבילך זה לקשקש באיזה פורום חביב בין תענוגות הפריבילגיות שטיעון גזעני מובנה במוסדות המדינה הזו נתנו לך כנגד הצדק.
בשבילי אלו חיים שלמים שנזדהמו בגיהנום גזעני של "מדינת ישראל" האשכנזית ציונית. גזענות שבה אלחם עד הקבר".

ועוד אחת,שם תוכלו למצוא את עצמכם.

"תודה לך רבקה
23\5\2006 [שמחה]

לאחר שנאלצתי להשחית את זמני בלהשיב את הדיון מעיסוקך בגופי (בהמשך), אנסה להשיבו בחזרה לגופו , שהוא אמירתך:
"לפני שתגדיר את החוק כגזעני- נא לעיין בחוקים שהועברו במדינות שונות באירופה בנדון."
להזכירך: טענתי הייתה והיא שעצם העובדה שחוק הועבר במדינה מערב-אירופית היא לא ערובה לכך שהחוק אינו חוק גזעני.

---------------------------------------------------

אף על כך שחוסר הרגישות שלך כלפי אנשים השונים ממך והאטימות שלך למה שקורה סביבך מזעזעים מאוד אפנה ואומר: תודה לך, בכל פעם שאנו נזקקים לתזכורת לגזענות האשכנזית ציונית כלפי פלסטינים וערבים ככלל ומזרחים מופיע אשכנזי כמוך המספק אותה.

יש אשכנזים שרמת הגזענות שלהם היא במעמקים כה חשוכים שהם מהדרין מן המהדרין ואף מוסיפים לרשימת הבעיות, השנאות והתסכולים שלהם- שהצטברו בשוליה השכוחים והלא מלבבים של החברה המזרח-אירופית הרצחנית והמפגרת- גם את אחיותינו ואחינו למשפחת האדם בני יבשת אפריקה כפי שאת עושה כאן בריש גלי.
זה צפוי, לאזרחי העולם ידועה ברית הנצלנים העמוקה בין המשטר הציוני אשכנזי למשטר האפרטהייד שייזכר לדיראון עולם.

להזכירך: גזענות היא מחלת נפש עמוקה אותה מפתח אדם מתוך רגשי נחיתות, חוסר בטחון וערך עצמיים.
גזענות היא נסיון להצדיק את עצלנותו וחוסר יכולתו להצליח בחיים בצורה הגונה, עם יכולות אישיות, השכלה ועבודה קשה וללא דריכה על אנשים, ניצול, רמייה וגניבה מאחרים.
הגזענות היא הרציונליזציה הפסיכולוגית שהוא עושה לעצמו כדי להתיר לעצמו את קיצורי הדרך הפליליים.

שוב, תודה רבה לך על שאת מוכיחה בשידור חי ובמיקרוקוסמוס את דבריי הקודמים, ודבריו של מחבר המאמר החודר, על מציאות, אופי ודינמיקת הגזענות בישראל. ועל המנטליות הפרימיטיבית של נושאיה.
אין בידי זמן כרגע בכלל לרדת לרמה כל כך ירודה של דיון בדברייך על קולקטיבים חרוצים (האשכנזים) וקולקטיבים עצלנים (מזרחים, פלסטינים, אפריקאים)... או קולקטיבים חכמים (האשכנזים) וקולקטיבים טפשים (מזרחים, פלסטינים, אפריקאים)... או קולקטיבים רוצחים (פלסטינים) וקולקטיבים שוחרי שלום וממתקים (האשכנזים)... קולקטיבים מלאי אמביציה כוח רצון ואחריות (אני נותן לקוראים שלושה ניחושים...) וקולקטיבים מדולדלי אמביציה כוח רצון וחסרי אחריות (מזרחים, פלסטינים, אפריקאים- זה רק מה שהספקת עד עכשיו, מי יודע מה ממכמנייך עוד נחשוף בהמשך)... קולקטיבים מחוננים (האשכנזים) וקולקטיבים קנאים (מערב-אירופה מזרח-אירופה וכל שאר הקולקטיבים בתבל...)

או נמוך מזה... להגדרות הבסיסיות של מהו שקר ומהי אמת... מהי עובדה ומהם חלומות באספמיה...
לגבי זה, רק אומר לך כרגע שאני חושב שיש לך בעייה עמוקה בתפיסת העולם. "תפיסת העולם" הוא המושג שבחרתי כדי לנסות ולהעביר לך את המידע על עצמך, שאת מפרסמת, באופן מנומס ככל האפשר.
אה! גילוי נאות- במזרח הרחוק יש כמה קולקטיבים שלא מבזבזים זמן.
אולי תנסי גם לתת דוגמאות. ותגלי שגם בזה לא אמרת כלום, רמזים: סין-הונג קונג, צפון קוריאה, דרום קוריאה, מלזיה ואינדונזיה המוסלמיות וכו', כולן רכשו נשק צבאי והקיאו או מקיאות את ארצות מערב-אירופה וארה"ב הגזעניות מתוכן. אין לזה קשר לבזבוז זמן. (יפן או סינגפור הן סייעניות לגזענות המנצלת המערבית באיזור השקולות לישראל במזרח התיכון).

לתפיסתי, לסיפורי המעשיות של האשכנזים הציוניים על איזושהי 'הצלחה' נקייה (אני מדגיש: נקייה, כלומר ביושר) בחיים, כמו הסיפור שאת מספרת לנו על עצמך, איני חושב שיש כל כך קונים.... את קשקושי המדע הבדיוני, הנסיכים והאגדות, האלו את יכולה לנסות למכור אולי כחוברת בשבוע הספר לילדים באגף המתאים.
....בטח ובטח שלא תמצאי קונים למעשיות/נרטיב האלה בין מרצים/מרצות מזרחים מ"הקשת" המצליחים (בד"כ בזכות עצמם ולא הוריהם) למרות מכבש השיטה ועל אף ערימות המכשולים המתועבים, הקטנוניים המתוכננים לפרטי פרטים, שהערימו ומערימים האשכנזים ציונים בפניהם...

...על אחת כמה וכמה שלא תוכלי למכור מעשיות כאלו לי, שבמהלך התואר הראשון, דוגמא אחת מיני רבות, עבד בשתי עבודות, ישן שלוש שעות ביום ונבחן באותם תנאים בדיוק כמו חבר הקיבוץ בן גילי, עמיתי לספסל האוניברסיטה.
עמית, אותו חבר קיבוץ לא נאלץ לעבוד, זמנו היה פנוי ללימודים בלבד, הקיבוץ (כלומר אני!) השקוע בחובות של מליונים שאותם שילמתי אני כמשלם מיסים, ממיסי שתי העבודות, מימן לו דירה (כשאני התגוררתי במעונות) נתן לו תקציב למחייה וגם ל"בילויים".
...אפילו כך, במצב עניינים מעוות הנוגד את ההגיון זה, ציוניי היו גבוהים מאלו של הגזען (בפרקסיס) האשכנזי הנצלן והעצלן...

כל העולם ואשתו מכירים את מערכת הגזענות, השחיתות והרמאות המזינה את 'הצלחתם' של הציונים האשכנזים ביחס ל'חוסר הצלחתם' של אחרים.
עניין הדיור הציבורי שמהותו מדיניות אפלייה גזענית כלכלית בוטה כלפי החלוצים המזרחים שעלה שוב לדיון היום הוא רק עוד דוגמא אחת נוספת מרבות לרמאות הבזויה הזו.

לדעתי האישית האשכנזים לא שווים אפילו שנאה, מדובר במזי רעב מיואשים ממזרח אירופה שהחליטו, כדי להסתדר בחיים, להתיר את עצמם מכל קווים אדומים של התנהגות אנושית נאותה, החלו לאמץ את השימוש ברטוריקה ובפרקטיקות הגזעניות הבזויות העלובות והחשוכות ביותר שפיתחו נוצרים בארצות מערב אירופה, ומצאו להם קורבנות! פלסטינים ומזרחים!

על פי הפרקטיקות הגזעניות האלה בהן את משתמשת אדם הקם למחות אי דיוקים עובדתיים בנרטיב (ובאינדוקטרינציה: "לפני שתגדיר את החוק כגזעני- נא לעיין בחוקים שהועברו במדינות שונות באירופה בנדון.") הציוני אשכנזי ועל כל עוול ואי צדק מאופיין על פי מוצאו.
אם הוא מזרחי אז זה מפני שהוא נולד כועס ממורמר שונא ומאשים את האשכנזים כדי שהחיים שלו יהפכו להיות יותר קלים... אם הוא אשכנזי הוא כמובן: חרוץ חכם שוחר שלום מלא אמביציה כוח רצון ואחריות...
וזהו.
זה כל הסיפור.
האשכנזים הישרים לא התנכלו ומתנכלים לפלסטינים ולמזרחים בכלל.

חלומות באספמיה, אגדות על דרקונים ונסיכות ובעייה עמוקה ב"תפיסת העולם".

השלישית ממדור תיירות
ב-Y-NET בתת מדור "מסע אל העבר" העולה לאתר כל יום שישי ומכיל בעיקר צילומים.בשבוע שעבר עסק המסע בעלייה על הקרקע להאון.

"לכל הגזענים שתוקפים את הקשת

הציונים הם גנבים,רמאים,ושודדים.....כמו כן הקיבוצים,והקיבוצניקים עצמם.
הם ייבאו יהודים מארצות ערב,כשואבי מים,ועבדים.
כל עיירות הפיתוח(משכנות העבדים) נבנו בכוונה תחילה ליד הקיבוצים,על מנת שהמזרחים יעבדו בשדות(כמו הכושים בארה"ב)
אגב...כשהוריי הגיעו מבגדד ..עם זהבם וכספם שנצבר במשך דורות..שדדו אותם מכל כספם ברגע שהניחו את כף רגלם בארץ..ואת זה עשו הציונים..לא המוסלמיםעוד נתחשבן 02.06.06)


מי שרוצה לחפש עוד 999,999
סיבות שיחפש.
מי שרוצה לטמון ראשו בחול יכול לנהוג כך.
זכור שמעטים מאד מאד האמינו שתקום מדינה עצמאית וריבונית של יהודים.
גם אחרי השואה עדיין היה זה פסיק עלוב מכל העם.
זכור שמעטים הם אלה המנהיגים את הרוב חסר הדעת והדעה.
זכור שגם הקשת מורכבת מפסיק מבני עדות המיזרח אך הם חכמים,נועזים,דבקים,
מסורים.... ונחש מה?
בהתנהלותם כל כך דומים לקיבוצניקים בעבר.

מי שמזלזל ביריביו מכה על ראשו.
התעלמותו היא פשע לעצמו,למישפחתו,לצאצאיו ולכל השאר הסומכים עליו.


העתקת קישור