בוקר טוב לעזוי
הוספת תגובה לדף  רכב השטח כמשל - מובילי המודל המכונה במקומותינו "קיבוץ מתחדש" מזכירים במידה רבה את נהג רכב השטח הקפיטליסט ואת התנהגותו היהירה בכביש
שם הכותב:  המילה האחרונה
נושא / כותרת  בוקר טוב לעזוי
תוכן ההודעה:  שלום לעוזי

דור המדבר -
לא התייחסת לנושא 'דור המדבר', לתגובה שלי, אם תתעלם הבעיה לא תיעלם עוזי.
ביל גייט באותן העצות כותב גם על ההורים... שווה לקרא, ואתה עוזי, בעד להשאירם את ההורים שלנו על הקרחון! , דור המדבר שלא מסתדר בגיל 70 80 ב-'חופש' של הדיפרנציאלי?
לא התנצלת. על ההשמצות של אתמול – כוח וגסות רוח.

ורסיות שונות לשינוי
כתבת לפלג על כך. אז אם סוף-סוף גילית שיש ורסיות שונות לתהליכי ההפרטה, אז למה אתה חושב שבלוני עוזי, ועושה דדוקציה (מהפרט אל הכלל בסינית) מעמיעד לעוד 180 קיבוצים.
יש ורסיות שונות או אין?
למה אתה משליך מהחינוך בעמיעד ומהמקרה הפרטי שלך לכל?
למה אם בעמיעד היה 'ככה' - גם באפיקים זה 'ככה'?
למה אם בעמיעד, משכורות המנהלים הם גלויים (מה פתאום) לכל החברים (כמה 10000 ש"ח למנהל קהילה, 15000??!) בבית השיטה לא? הרי בשניהם החברים הם-הם המעסיקים והמשלמים. הם שוכרי המנהלי של עצמם, או לא, הם אריסים?
למה לא רוצים לקלוט? - כי לא רוצים להתחלק בנכסים או פירות הנכסים!. פשוט לגמרי.
אמנון ב.ד. מגלה לנו שעושקים את אימו הסיעודית, 1,000 ש"ח למחייה בכפר מנחם, לתרופות למזון, להיגיינה, לא מדברים על מתנות לנכדים... שהמדינה תדאג לה (ולכל דור המדבר) אומר עוזי בתגובה מאתמול, לנו יש כסף למנהלים (כמה?) 80% מצבם השתפר, אז למה מצבה של גברת בן דוד (לכל הותיקים במתחדשים) הוא כזה עגום?

עוזי אומר לרונן לצאת 'לחופש' - בנושא תחושות הכלא שלך עוזי, אני לא מתווכח כאן, זה לא עניין לטוקבקים, זה רציני מדי. אבל חופש עוזי חופש? על איזה חופש אתה מדבר? את הנושא הזה טחנתי עד דק. מה החופש, לפי אריק פרום (מנוס מהחופש), לפי המהפכה הצרפתית (החירות ליד האחווה והשוויון), איזה חופש עוזי. אתה בסין או בפסגת ההימליה ללא מספיק חמצן?

השימוש שלך במושג ה'פחד', הוא-הוא חלק ממסע ההפחדה באמת: מי מפחד, ממה לפחד? הבעיה היא שאתה לא מתייחס לתגובות, יש כאן רב שיח, ואינך צמוד לתשובות, לשאלות של המתשתתפים, לא רואה ולא מקשיב לאנשים ממטר, את 'דור ההורים' שם, את המגיבים כאן - אתה עוזי, יורה אותן מנטרות רדודות יום אחרי יום ולא מצליח להפריך ולו טיעון אחד - אז חוזר חלילה, משהו טקסי אובססבי ודי משעמם.

מספיק, תתקדם, תתעלה ותעמיק - לך גם לרוחב עוזי. אל תתקע באותה נקודה. האנשים כאן משוחחים, לא באו לשמוע מנטרה בודהיסטית על ה'חופש' מלווה בתוף-צילינדר-כתום, על התקיעות, החינוך והתסכולים שלך מהילדות, על 180 קיבוצים שהם זהים לעמיעד (נו באמת...?).

הסכנה היא שכוח (ועוד) נחרצות (ועוד) אידיאה-פיקס/מנטרה (מינוס) השכלה וידע (מינוס) יכולת להקשיב ולשוחח עם האחרים (שווה או עלולה) לרודנות... תחשוב על זה.

אתה מפנה את האנשים כאן לעקרונות זמי-עוזי, תביא קישור, איפה מתפרסמים העקרונות. אשמח לקרא.

שבת ושלום מהמילה האחרונה.
שמסרבת להתעייף - בינתייםהעתקת קישור