מבזבז לכם את הזמן - לדון קישוט
הוספת תגובה לדף  רכב השטח כמשל - מובילי המודל המכונה במקומותינו "קיבוץ מתחדש" מזכירים במידה רבה את נהג רכב השטח הקפיטליסט ואת התנהגותו היהירה בכביש
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד סין
נושא / כותרת  מבזבז לכם את הזמן - לדון קישוט
תוכן ההודעה:  תשמע
אני בן 57 ואין לי זמן לתקן את כל העולם, סין, ארה"ב, אפריקה, אירן, ישראל, בחייך תהיה רציני, מה קרה לך, אבל בשביל רוחה שלא קיבלה הפריה ממרכז וועדת בריאות (אני) היה זה יותר גרוע מהרעס באפריקה, אז אני לא מתיימר לתקן עולם, ממש לא, ולא את התנועה הקיבוצית ולא שום זרם, ישר או חליפין, הייתי במר"צ כי האמנתי שהם יותר ישרים מהאחרים והכרתי אישית את יוסי ושולמית, וגם את אבו, אחרי הכל אני שופט כדורעף בכיר לשעבר, אז מה? אז בגלל זה למפלגה מותר לרמות את שליחיה, אז הצבעתי לפרץ ואינני חבר יותר בשום מפלגה למרות שחברותי במרץ תפוג רק בסוף השנה.
לגבי השקיפות, אני מכיר את התקנון הרדום של אמרי רון, ותאמין לי שקראתי יותר חוברות ותקנונים ממה שאתה מעלה על דעתך בעת התהליך בעמיעד שהיה שקוף לחלוטין ועדיין שקוף לחלוטין, דבר שלא היה בכלל בעת השיתופית, אגב כמה חברים באים לאסיפה על סיכום שנתי כלכלי? 4-5 ? היום מגיעים רבים ומוקרן בטלוויזיה לכולם, יש התעניינות.
היו וישנן עוולות לא פשוטות בקיבוץ השיתופי וגם בזה שחדל להיות קיבוץ, אין עולם חסר עוולות תראה לי אחד כזה? עולם מושלם?
לגבי השותפות עם הקיבוץ הדתי, אתה מוכן לשת"פ על הפלסטינאים אבל למה לא עם הקיבוץ הדתי? עזוב פוליטיקה, במה הם שונים בעקרונות הליבה?
אני תאמין לי שאינני מבולבל, כל הנכסים האלו במרכז העיר, יימכרו ויזרו לעוד כמה קיבוצים להישאר שיתופיים בכבוד.
רגע לגבי 5 המשמעות היא שרק אתה חי במקום נורמלי? וכל ה 99.99999% של העולם הם לא נורמליים?
אני חושב שהשתן עלה לך לראש באמת, צא מהחור שלך ותראה את כל העולם שאתה מנסה לתקן, בחייך, התנועה כשלה בסוף התהליך ישארו 50-70 קיבוצים? היתר נקרא להם "ישובים" אז 200 ירדו מהמצבה, מה זה אומר על כישלון והצלחה?
אני מודיע לך שכן, עמיעד תהיה ישוב נורמלי כמו אליפלט לידה וראש פינה, וכחל וטבריה וחצור, ואם תחזור על ההבל הזה שכולם לא נורמלים ורק אתה נורמלי אז אני נזכר בבדיחה:
פרופסור הופמן מתקשר לאשתו צהרכב ואומר לה: מותק אני אאחר היום יש בלגן עצום על הכביש...
כן, היא אומרת לו, מודיעים ברדיו שיש איזה רכב בודד שנוסע נגד הכיוון...
השתגעת הוא צועק עליה כולם נוסעים נגד הכיוון.
בוקר טוב לך פרופסור הופמן...
עוזי
העתקת קישור