למושבניק, די עם סתימת פיות, הגיע
הוספת תגובה לדף  סיבה לדאגה
שם הכותב:  ב_שמואל
נושא / כותרת  למושבניק, די עם סתימת פיות, הגיע
תוכן ההודעה:  הזמן לאפשר דיון של ממש בנושא שאתה מתנגד להתמודד איתו.
למרות שבטוחני שאתה יודע ובלי להזדקק לחוק העונשין בסעיפי בגידה, הרי ידוע לכל שבעת הכנת הסכם אוסלו, החוק אסר כל קשר של אזרחי מדינת ישראל עם ארגון הטרור אש"ף (החוק שונה ערב חתימת ההסכם), העובדה שביילין וחבורתו לא נשמעו לחוק, הפך אותם לפושעים.
ברצוני לציין שחיים שור התגאה בכך שהוא אחראי ישירות ויותר מכל .... האחרים בכך שאנשי הטרור קבלו אשרות כניסה לארה"ב.
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=...
"נפגשתי בלי סוף עם פלסטינים. אם יעשו משאל ויחפשו את העשרה ישראלים שנפגשו הכי הרבה עם פלסטינים, אני משוכנע שאהיה ביניהם. יותר מאשר שמעון פרס, יותר מאשר יוסי ביילין, יותר מאשר רון פונדק. הפלסטינים תמיד, בכל השיחות, אמרו שנמצא את המכנה המשותף בנושא זכות השיבה, ולא היו דברים מעולם".
- כלומר?
"הם לא התכוונו לזה. כל דבריהם היו חלק מתוכנית השלבים. אני הייתי מאלה שפתחו לאש"ף את הדלת לאמריקה. אנחנו ארגנו כנס של ישראלים ופלסטינים בוושינגטון ב-78', ומשרד המדינה האמריקאי לא רצה לתת להם אשרות. אנחנו טיפלנו בזה שיקבלו אשרות, והם נכנסו ובעזרתנו כבשו את אמריקה. זה מה שהם רצו, זה היה היעד, לכבוש את רצונו הטוב של השמאל היהודי האמריקאי. אני אישית הזמנתי אותם לחוגי בית של יהודים אמריקאים. הם הצליחו בזה בעזרתנו. בלעדינו הם לא היו מצליחים בזה לעולם".
זו המציאות בין שתרצה ובין שלא תרצה, אם אתה אדם ישר (אני יודע ששמאלני ויושר לא הולך יחד, אך תנסה) אז קבל את המציאות שיש חוק מחייב את כולנו כך שלאף אחד לא תהיה הזכות לחשוב שהוא יקבע מה טוב בשבילי ולכן יממן את הטרור הפלסטיני.
לכן, "פושעי אוסלו" אינו השמצה אלא עובדה.
כדי להימנע מעובדות "מציקות", כל מה שנותר לך, זה לסתום לי את הפה כמו שעשו זאת אבותנו בברית המועצות.
דברי מוכחים במסמכים. למרות שהדברים קשים זו אינה הסתה, הם מצביעים על המעשים נוראים.
הגיע הזמן שתתבגר ותעמוד באומץ מול העובדות הנוראיות.

העתקת קישור