שיתופאי או DW בואו נלך לאחור....
הוספת תגובה לדף  ‫קיבוץ תל-אביב
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  שיתופאי או DW בואו נלך לאחור....
תוכן ההודעה:  יש אור בקצה המנהרה זועק DW המכונה "שיתופאי" הפעם, עוזי מבלבל את המוח, ניתן לפתור את נושא חדרי האוכל בקיבוצים בקלות, עובדה, הנה פותחים את חדר האוכל בקיבוץ אילות (אגב בתשלום) הנה ההוכחה, אילות לקחו צעד לאחור, וזו ההוכחה שזה אפשרי, אז בעוד אילות צעדה צעד קטן לאחור, עוד ועוד קיבוצים עוברים לצד ה"מתחדש" אפילו כפר גליקסון עם השינוי המיוחד רק לו, בעצם צלח את הרוביקון.
DW לא מסביר מדוע חדרי האוכל הופרטו כמעט בכול הקיבוצים השיתופיים הרבה לפני השינוי, מדוע התרוקנו פחי האשפה?
אז אולי חדר האוכל והאקונום (אגב האקונום האחרון מנהל היום את ענף המזון בעמיעד כיזמות עסקית מוצלחת מאוד) לא היו משהו, ניחא, התנהלו בפזרנות יוצאת דופן וחדר האוכל בקיבוצו של DW הממוקם בקצה דרום, מתנהל בצורה מופלאה ואין בו בזבוז, נפלא, מה נגיד, אפילו נהדר, לא רק זה, אלא ש DW מציע להחזיר את חדר האוכל לימים ההם, אלא גם את החלוקה החופשית, אין ספק שהחיים בקצה הדרומי של ארצנו והחום הכבד עושים את שלהם, עוד האיש מציע שהתנועה תנפנף את מנהלי הקיבוץ של היום ותמצא אנשים טובים שיחזירו את הקיבוצים לדרך הישר, לבי לבי לך DW.
אההה, עוד דבר אחד לגבי 1973, מה אכפת לך? הרי בסופו של יום לא ישבת בנגמ"ש במי"כ, קצת נסעת בזחל"ם דחוס עם עוד 20 עם סירה מעליכם, ולאחר מכן הייתם שם, בזמן הזה נלחמנו על חיינו, אז אני שמח שלא נהרגתם שם בגדה המערבית, לחברה של 890 לא היה כזה מזל...
מותר לספר על מנת הקרב, זה סיפור חשוב ושייך לנושא..
עלה והצלח DW
העתקת קישור