נתניהו שוב הכשיל נסיון ללחוץ להצלת גלעד שליט
הוספת תגובה לדף  שיתופי - חדשני / תרבות דמוקרטית או תרבות של חרמות
שם הכותב:  אבא של חיילים
נושא / כותרת  נתניהו שוב הכשיל נסיון ללחוץ להצלת גלעד שליט
תוכן ההודעה:  נתניהו הכשיל שוב נסיון ללחוץ על החמאס למען גלעד שליט (16.08.11), בתגובה לפרסום ב-Ynet ש"צה"ל המליץ לשחרר אסירים בטחוניים פלשתינים לקראת מהומות אפשריות בספטמבר":
אתמול נכשל עוד נסיון של 'החברים של גלעד' (בהם תת-אלוף, אלוף משנה, וקצינים אחרים במילואים, אמא שכולה של חייל, פדויי-שבי ואחרים) למנוע ביקור של בני משפחותיהם של אסירים בטחוניים פלשתינים בכלא ישראלי (כלא 'נפחא' ליד מצפה רמון). אחרי 3 שעות שבהן הם עכבו את האוטובוס עם הפלשתינים, הצליח נהג-האוטובוס (פלשתיני משכם) להזעיק את משטרת-הנגב, ושוטריה חילצו את האוטובוס מידי חוסמיו (ליד שדה בוקר) ואיפשרו לבני-המשפחות של האסירים להגיע לכלא, לקיים את הביקור, ולהעביר לידי האסירים אספקה טרייה לכבוד חודש הרמאדאן. שימו לב: זאת הפעם מי-יודע-כמה שבה 'הוראה מלמעלה', כנראה מלשכת ראש-הממשלה דרך 'דרגי-ביניים', מכשילה את מאמציהם של מי שמתאמצים לעזור לגלעד שליט להשתחרר חי, ללחוץ על בני-משפחות האסירים הפלשתינים ובאמצעותם על החמאס ! נתניהו מגן בכך על החמאס מפני הלחץ של 'המטה להצלת גלעד שליט', ובו-בזמן הוא מתמם וטוען: מדוע לוחצים עלי ? שילחצו על החמאס !
נסיון-הנפל היום ללחוץ על החמאס, שנכשל שוב דווקא בהוראת נתניהו, מוכיח: נתניהו כנראה החליט שעל גלעד שליט למות בשבי, כדי שניתן יהיה להוסיף את שמו לאנדרטת 'מורשת-הגבורה' של מדינת-ישראל וחייליה. עקידת-גלעד - ל"תפארת" מדינת-ישראל שזהו ראש-ממשלתה ה"גיבור".
העתקת קישור