הנייר של פנסיה בראש ושיחה עם בועז אפלל מהיום
הוספת תגובה לדף  פנסיה בראש / נייר עמדה
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  הנייר של פנסיה בראש ושיחה עם בועז אפלל מהיום
תוכן ההודעה:  הטלפון שלי צלצל בכיס, עלה מולי בועז אפלל, מעולם לא שוחחנו בעבר, הוא ניסה לשכנע אותי להזמין את צוות פנסיה בראש לעמיעד.
מוזר, אחד מחברי פנסיה בראש הוא אברהם עזאני מעמיעד, לא חשבתי שאני דווקא צריך להזמין אותם, מה גם שאינני נושא בשום תפקיד היום, בקיבוץ.
כול זה היה לפני שקראתי את הנייר הזה, שמבקש די הרבה עבור הפנסיונרים, הבקשה העיקרית היא שהחברים שנושאים על גבם את הקיבוץ נכון להיום, ישלמו יותר מיסים בכדי למממן את הדרישות של פנסיה בראש, היכן הם היו לפני 10 שנים, כשהאמינו שהקיבוץ יחיה לעד? אז הפנסיה לא הייתה להם בראש.
בקשת פנסיה בראש שנאמץ לתקנון שלנו את הדרישות שהעלו היא מדהימה, אחת הסיבות להנהגת השינוי, הייתה להוציא את הקיבוץ והתקנון הנוראי ההוא מהוריד, עכשיו באים בועז וחבריו בדרישה שמה שהם מציעים יקובע בתקנות, חוק מדינה, מוזר, אם המדינה צחוקק חוק שכזה, מדוע רק על הקיבוצים? מדוע אפללו מחצור הגלילית שעבד כול חייו ולא צבר פנסיה, שונה מבועז אפלל שעבד כול חייו ולא צבר פנסיה? מוזר שאחרי כול מה שעברנו עם התמוטטות הקיבוצים וההסדרים במיליארדים, יש חברים שלא למדו דבר, עדיין רוצים שמשרד התמ"ת ואם לא הוא אזי התנועה, ואם לא היא אז תקנון הקיבוץ, יתנו לחברים מעמד מעבר למה שיש במדינה למי שלא צבר פנסיה בחייו.
מצטער בועז אפלל, מצטער פנסיה בראש, אתם חיים בסרט ששמו חזרה לעבר, כנסו למכונת הזמן וחזרו להווה, גם העתיד יהיה בסדר, כול קיבוץ ייתן מה שיוכל, איש לא יזרוק את הפנסיונרים לכלבים, אבל תהליך הכפייה שאתם מתכננים, לא ילך וחבל על האנרגיות שאתם מבזבזים, זה לא יעבור כאן ולא בשום מקום.
העתקת קישור