"אלעזרי" המפוברק מחשבן חשבונות המתים....
הוספת תגובה לדף  איפה טעינו, מה עשינו רע
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  "אלעזרי" המפוברק מחשבן חשבונות המתים....
תוכן ההודעה:  "חיים אלעזרי" המפוברק, זה שמפחד להחשף כאן שמא נגלה שהוא בכלל מתגורר בעוטף לרנקה או ניקוסיה, בא עמנו חשבון עם המספר המופלא של מה שהוא מכנה "חללי צה"ל ופעולות האיבה", בואו נקרא יחד את אשר כתב:"3. בדקתי מספרי החללים שנפלו במערכות ישראל. להלן הנתונים הרשמיים(ראה גם עיתוני ערב יום העצמאות).
- 1589 חללים עד 11/47
- 21,278 חללים נפלו במלחמות ישראל, ובין המלחמות .
- 2443 חללי פעולות איבה(ממחבלים)
25,310 בס"הכ, אשר באו מ- 18,361 משפחות"

בואו רגע נעסוק במספר הפנטסטי של 21278 "חללים" בין 1948 להיום.
מכיוון שבמלחמות, פעולות, ואפילו אימונים, נפלו באמת לכול היותר חצי ממספר זה (וגם זה בהרחבה רבתי) כול השאר שהוא מכנה למגינת לבנו הלוחמים, נפלו בעת שירותם בצה"ל או בהיותם פנסיונרים של צה"ל ומתו במיטה, זה כולל את כול המתאבדים, כולל זה שרצח את חברתו והתאבד, כולל את כול מי שנהרג בתאונת דרכים בחופשה או נרצח בפאב עטוף בענני אלכהול.
ככה זה צה"ל, המספר המדהים הזה של מעל ל 25 אלף הכולל כמובן גם את המתגנב לקבר יוסף, ונהרג בעת מילוי תפקידו כמובן, אהה או לא הלך לצה"ל, שטויות, נו באמת...
אבל "אלעזרי" אל תנסה אפילו לטמא את אלה שנפלו במלחמות ובפעולות, אל תקרא לכול מי שמת באמבטיה, "חלל צה"ל".
צה"ל בעזרת משרד הבטחון וממשלות ללא קו מחשבה, הפך את חללי המלחמות והפעולות (לא "פעולות איבה" משהו גמיש להפליא, האם אתה יודע שממשלת ארה"ב לא חושבת לרגע לתת קצבה למי שנהרג בפיגוע של 11 לספטמבר? מדוע? כי אין להם מונח בנאלי כמו "פעולות איבה" ...
אבל בוא ותסתובב בבתי הקברות הצבאיים ותספור את הנופלים, מול אלו שמתו בעת שרותם, מילא שהמדינה מזלזלת בנופלים, אבל אתה? מכיוון שהאתה הזה הוא משהו אוורירי ובלתי נתפס, כול שנשאר לי זה רק לקבל גועל נפש מההבלים שאתה כותב.
העתקת קישור