"חיים אלעזרי" והמספרים המצוצים מהאצבע...
הוספת תגובה לדף  איפה טעינו, מה עשינו רע
שם הכותב:  עוזי בן צבי
מקום מגורים:  עמיעד
נושא / כותרת  "חיים אלעזרי" והמספרים המצוצים מהאצבע...
תוכן ההודעה:  לחיים אלעזרי המפוברק מעוטף רמת גן, יש כנראה אתר אינטרנט שמחובר לישבנו של הברון מינכהאוזן, מישבנו של זה יוצאים מספרים מופלאים, איש מדהים הוא הברון אלעזרי, הוא כותב: "לכן על הקיבוצים להפסיק לתמוך בשיחרור ג. שליט- תמורת מחבלים, ולהבין כי כ- 25000 איש נפלו על הגנת המולדת ואף אחד מבני משפחותיהם לא עשה קמפיין כזה", מפליא עד מפליא מאוד, סך ההרוגים של צה"ל נפגעי הטרור, כולל אלה שהתחלקו באמבטיה או מתו במיטה בעודם בשירות עומד על 12500, אבל אלעזרי מתבלבל עם הרוגי תאונות הדרכים, לא נורא, לא מצפה הרבה ממי שדוגל בשבועות ולחשים, בוודאי המיידע הזה הורד מאיזה אתר של חבורה הזויה כזו או אחרת.
ברשימה של ההזויים, כתוב ליד כול שם של מחבל כמה הוא הרג והיכן, ישבתי לעשות סיכום על פיגוע מסויים ומצאתי שבהכנתו (כי המבצעים כמו תמיד עולים בסערה השמיימה לפגוש 70 בתולות) עסקו כמאה "מחבלים עם דם על הידים ששוחררו בעסקה זו או אחרת", שיהיה. אני מניח שאת תכנון הפיגועים לא מבצעים בחדרי חדרים, איש אחד מול מתאבד אחד, כנהוג במחתרות, אלא באצטדיון הכדורגל של עזה.
הוא כותב עוד על הרשימה הזו "28 מחבלים שהרגו 328 ישראלים" כי...הם המשלחים, והמתאבדים עלו השמימה לך תחקור אותם, אגב לא משנה העובדה ששני הרוצחים מאיתמר, נשלחו על ידי עצמם, וכמה שניסו לגלות את המפעילים שלהם, לא הצליחו, מדוע? כי לא היו להם, "אלעזרי" המפוברק לא מבין את העובדה המרה שמי שנולד לכיבוש, ורואה חייל ישראלי במחסום מגיל 0 מפתח שנאה ברמה כזו, שלא צריך הרבה בכדי להניע אותו לרצוח את מי שמצטייר בעיניו כסיבה למצוקתו, אבל ה"אלעזרי" עסוק בגילגול עיניים לשמים, ובשבועות ולחשים, הוא "אלעזרי" מודיע שאינו דתי, אז תגיד לי מה שווה שבועה אם שני הצדדים הם אפיקורסים למהדרין? השבועות והלחשים נועדו לכול מי שאימת שמיים עליהם, ולכן לא יעזו להמרות את הכתוב בגווילים העתיקים, גם נוסטרודמוס הולך, בסוף יוצא המרצע מהשק, וה"אל עזרי" מעוטף רמת גן שולף את נשק יום הדין נגדנו:" רואים בקיבוצים "שמאלניים" שמוכנים לפגוע בעם עבור תפיסת השלטון"...
פרצתי בצחוק, הלך עלי בחיי, הקיבוצניקים שיושבים לאורך הגבולות ולא כמו ה"אל עזרי" הזה, שמהווים 1.5% מהאוכלוסיה, מוכנים לתמוך בשחרור שליט בכדי ל"תפוס את השלטון", תראה כמה אבק אנחנו מעלים אמר הזבוב אל השור שחרש את שדה הבור.
שמע בחור מוזר, תחליף את האתר שאתה קורא, כך רגיעון ולך לישון, הפוטש שלנו ה"שמאלנים" נדחה ל 2050, עד אז המדינה תהיה כבר חרדית למהדרין, ורק הקיבוצניקים ימשיכו לעבוד.
העתקת קישור