עוד הזמנה לחיים אלעזרי שיקשה עליו לדחות
הוספת תגובה לדף  איפה טעינו, מה עשינו רע
שם הכותב:  ב/מגן דהרי
נושא / כותרת  עוד הזמנה לחיים אלעזרי שיקשה עליו לדחות
תוכן ההודעה:  ביום חמישי ה-16/6/2011 בשעה 18.00 נתכנס על המדרכה ליד הבנין שבו משרדי המשלחת בישראל של ארגון הצלב האדום הבינלאומי, ברחוב הירקון
מס. 185 (מול שגרירות בריטניה), פינת רח' ארלוזורוב בת"א, ונביע שוב את המחאה והדרישה שהצלב האדום יעשה מעשה לראות את מצבו של גלעד שליט, ולפחות יגנה גינוי פומבי את החמאס על כך שהוא מונע מגלעד שליט לקבל ביקור צלב אדום ותנאי-שבי אנושיים מינימאליים .
משלחת מטעם המפגינים תעלה לפגישה עם
* מר ראול ביטל, סגן ראש משלחת הוועד הבינלאומי של הצלב האדום בישראל ובשטחי הרשות הפלשתינית ורצועת-עזה.
* מר רן גולדשטיין, דובר הצלב האדום בישראל.
מאז הפגישה האחרונה שלנו עם אנשי הצלב האדום התרחשו מספר התפתחויות והחמאס עובר תהליך שבו הוא הופך מארגון טרור לישות מעין מדינית, שמדינות רבות התחילו להכיר בה, ואף שולחות לו כספים (כולל ישראל !) ותמיכה. כמו כן החמאס נמצא בתהליך איחוד עם הרשות הפלשתינאית שביהודה ושומרון, וביחיד הם מחפשים את העיתוי להכרזת מדינה.
האם אפשרי שהם ידרשו מאומות העולם להכיר בהם כישות מכבדת אמנות בינלאומיות, כשהם מפרים את זכותו של חייל ישראלי לקבל מינימום תנאים שנקבעו על ידי אותם מדינות שמהם החמאס מבקש הכרה ?
גלעד שליט נמצא בשבי ללא ביקורי צלב אדום ,ללא ביקורי רופא וללא תנאים מינימאליים כבר חמש שנים ואנו נדרוש מהצלב האדום להוציא בדחיפות מכתב דרישה מהחמאס לקיים את בסיס האמנה הבינלאומית שבה מעוגנת זכותו של גלעד שליט ליחס אנושי בסיסי ע"פ הזכויות שנקבעו ע"י מדינות העולם .
אל לו לחמאס לבקש מהאנושות וממדינות העולם הכרה בינלאומית כלשהי אם הוא אינו מקיים חוק בסיסי אותו הוא מפר בכך שהוא מונע מגלעד שליט זכות אנושית לגיטימית שעליה מבוססות כל האמנות וההסכמים הבינלאומיים.
אנחנו מחכים גם לכם מול משרדי הצלב האדום.
מגן דהרי -054/3055033
magen_dahari@walla.com
העתקת קישור